BROOK WĄTPI, BY DOSZŁO KIEDYŚ DO WALKI Z KHANEM

Kell Brook (38-2, 26 KO) przyznał, że wątpi, czy uda się jeszcze doprowadzić do jego wyczekiwanej od lat walki z Amirem Khanem (33-4, 20 KO).

Khan mógł się zmierzyć ze swoim rodakiem wiosną, ale wybrał pojedynek z mistrzem WBO w wadze półśredniej Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO). Jak stwierdził, Brook wypadł w swojej ostatniej walce tak źle, że zaszkodziło to ich starciu.

- Czas, żeby ze mną zaboksował, był właśnie teraz. Jeśli sądzi, że wypadłem tak kiepsko, to mógł się po mnie po prostu przejechać, a te inne walki wziąć później. Teraz już nie sądzę, aby do naszego pojedynku doszło. I to nie mnie kibice powinni winić - stwierdził Brook.

Khan skrzyżuje rękawice z Crawfordem 20 kwietnia. Brook nie daje mu w tej walce większych szans.

- Nie sądzę, aby miał jakieś szanse. To nie hejt, nic z tych rzeczy, sądzę po prostu, że Crawford jest zbyt świeży i zbyt dobry dla Amira. I wygra z nim przez nokaut - ocenił.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 17-01-2019 15:21:24 
Też wątpię aby doszło do tej walki.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-01-2019 16:07:30 
Wydawać by sie mogło ze jak zawodnicy coś do siebie mają to takie walki powinny być szybko i bezproblemowo dograne a tak niby chcą zaboksowac ale cały czas robią problemy. faktyczie do tej walki nie dojdzie bo obaj nie chcą zeby do niej doszło. Nawet jak Khan przegra z Crawfordem a przegra napewno to co stoi na przeszkodzie zeby tą walkę zrobić? Nie stoi nic tylko dziwna duma zawodników.
U nas to samo Szpilka Zimnoch, Zimnoch twierdził ze Szpilka do trzeciej rundy wylatuje z ringu i mieli kilka nieprzyjemnych sytuacji a jak przyszło co do czego to chciał 2 miliony za walke... To samo teraz Szpilka Diablo Włodarczyk chce kilkaset tysięcy... Dlaczego jak panowie maja do załatwienia sprawy osobiste na ringu to mają dostawać gaże z kosmosu? Dlczego na przykład Diablo ma dostać wiecej niz za Sandsa? Poziom sportowy przeciwnika podobny plus wzajemna niechęc robić walki nie marudzić Panie Wasilewski poobcinać stypendia pozmniezjszać gaze dac bilety do sprzedania i tyle, bo w Pana stajni to marudy nie bokserzy.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-01-2019 22:45:03 
2 miliony, kilkaset tysiecy - skad masz takie info ? pewna przegrana Khana itd ?

Brook, mimo że ostatnia walke wygrał zdecydowanie to nie zaprezentował się zbyt dorbze. Dlatego jego popularność lekko spadła a walka Khan vs Crawford to dla Pakola podwójny profit tj. dobra kasa + szansa (wiadomo, że nie jest faworytem ale szklany khan to i tak kawal zawadonika). Dla Crawforda to takze walka bo Khan ma dobre nazwisko+potencjalnie jest do zrobienia, jako że Craw~ jest u Aruma to nie powalczy ze Spencem, Turmane, Paciem, Bronerem wiec Khan to najlepsza opcja. Khan vs Brook i tak sie odbedzie - nawet jak Khan przegra (tak jak zakladasz) to nie straci wiele marketingowo bo bedzie gadka ze przegral z kozakiem. W tej chwili to Brook musi sie postarac o wywindowanie bo porazki z GGG (ok to byla niepotrzebna egzekucja) oraz Spencem a nastepnie walki z rabczenka czy anonimowym zerafa raczej obnizyly (mimo wygranych) kasowosc Kella
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.