MICHALCZEWSKI POTWIERDZA WALKI UGONOHA, ŁASZCZYKA I JEŻEWSKIEGO

Dariusz Michalczewski potwierdził, że pierwotnie planowana na grudzień zeszłego roku gala, która po śmierci Andrzeja Gmitruka została odwołana, odbędzie się 30 marca.

Głównym bohaterem pozostanie Izu Ugonoh (18-1, 15 KO), ale już z innym rywalem. Na rozpisce również zaboksuje anonsowany wcześniej Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO). Wrocławianin będzie nadrabiał stracony czas, gdyż już cztery tygodnie później ma wystąpić w Starachowicach.

Trzecim potwierdzonym na ten moment zawodnikiem jest czołowy polski "cruiser" - Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 17-01-2019 15:44:20 
Konkurencja podaje ze głównym kandydatem jest Werwejko... Pytanie czemu Demirezen wypadł z rozpiski?
Plany były ambitne a teraz nie ma ani pasa WBO ani nawet solidnego przeciwnika. Chyba chodzi o to ze Ugonoh nie ma jeszcze trenera stąd zmiana przeciwnika a wiadomo ze u Izu wszytsko musi być idealnie zeby łaskawie wszedl do ringu wiec zdecydowano sie na kompromis Izu wychodzi ale dostaje buma. Pytanie tylko czy polsat nie wyrzuci Łaszczyka, Łaszczyk ma gale u Najmana a polsat patologiczne podejście do wystepowania zawodników na innych stacjach.Chyba ze Łaszczyk sie wycofa i zaboksuje tylko u Michalczewskiego. Tylko co potem?
Wydaje mi sie ze u Ugonoha jednak w tym roku nic nie zaskoczy i nie ruszy do przodu i faktycznie moze to być jego ostatni rok w boksie a szkoda bo gdyby głowa byla normalna to mógłby sporo osiągnąć.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 17-01-2019 17:12:21 
Demirezen wygrał z Werwejką tylko dzięki temu, że tamten był nieprzygotowany i padł kondycyjnie. Do tego momentu zbierał baty, więc nie wiem czemu niby miałby być lepszym rywalem od Werwejki.
 Autor komentarza: leon84
Data: 17-01-2019 17:20:59 
@DTOsman
Bo ma jakiś pasek,zero w rekordzie,jest wyżej w rankingach i pokonał Werwejke,ale masz racje,bo ogladałem tą walkę i początek dla Werwejki.Werwejko boksować potrafi,ale Izu potrzebuje mocniejsze nazwisko.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-01-2019 17:31:10 
Mam nadzieję że Łaszczyk wróci bo ten chłopak jak nikt zasługuję żeby jego kariera nabrała tempa. Izu jak zwykle w swoim stylu z rywalem na odbudowę i jak znam życie rywal się wycofa tydzień przed walką i Izu znów rok poczeka.
 Autor komentarza: iron4
Data: 17-01-2019 17:45:07 
Ten Izu to taka ciemna wersja Najmana. W gadce najlepszy a w ringu trochę pomacha gałęziami i wypompowany.Jak ten Werwejko wytrzyma ze 4 rundy to pewnie wygra.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 18-01-2019 20:09:21 
Ehh kolejna strata czasu dla Izu a latka lecą
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.