HEARN GOTOWY DO UDZIAŁU W PRZETARGU NA REWANŻ WILDER-FURY

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) stwierdził, że weźmie udział w przetargu na organizację rewanżu Wilder-Fury, jeśli do takowego dojdzie.

Federacja WBC, której Wilder jest mistrzem, dała obozom jego i Fury'ego czas na negocjacje do 5 lutego. Jeżeli nie osiągną w tym czasie porozumienia, odbędzie się przetarg. Jak poinformowano, zarobki pięściarzy zostaną w tej sytuacji podzielono w stosunku procentowym 60-40 na korzyść Wildera.

Hearn nie współpracuje ani z Wilderem, ani z Furym, ale w przetargu może wziąć udział każdy promotor.

- Jak zobaczyłem zarządzenie WBC, to sobie pomyślałem, że złożę ofertę w przetargu. Fury nie ma kontraktu z telewizją BT Sport, a Wilder z Showtime. Na ich miejscu powiedziałbym: "Je**ć to, zróbmy przetarg, niech Eddie Hearn zrobi coś szalonego! Niech DAZN zrobi coś szalonego!" - stwierdził współpracujący z platformą streamingową DAZN szef Matchroom Boxing.

Dopytywany, czy poważnie myśli o przystąpieniu do konkursu ofert, odparł: - No ku**a, jasne, że tak! Wyłożę na to fortunę! Ale wątpię, aby do tego przetargu doszło.

Zdaniem Hearna obozy Wildera i Fury'ego zdołają dojść do konsensusu i wkrótce odbędzie się rewanż. Pierwsza walka, która miała miejsce w grudniu, zakończyła się remisem po dwunastu rundach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 17-01-2019 15:23:30 
Ten typ serio myśli , że jest Panem wszystkiego...
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 17-01-2019 17:44:54 
Hehehe, to już teraz nie mają wyjścia, muszą się dogadać. Choćby na złość Pięknemu Edie.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 17-01-2019 18:44:53 
Fury-Wilder
Co to za walka? Kto słyszał o W... - jak mu tam? Sprzedali 500 biletów z 20 tysięcy. Dołożyli do interesu. Joshua spał podczas walki, a Hearn pił kompot na imieninach cioci.

Ale w przetargu na rewanż wystartuje - zróbmy coś szalonego! I wcale się nie zdziwię jak zrobią ;)

Kasa lubi misie, misie lubią kasę - jak śpiewał miś Uszatek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.