PACQUIAO: NOKAUT Z WALKI Z MARQUEZEM JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY

Adrien Broner (33-3-1, 24 KO) zapowiada, że znokautuje Manny'ego Pacquiao (60-7-2, 39 KO), ale Filipińczyk podkreśla, że to, co stało się w walce z Juanem Manuelem Marquezm, więcej się nie powtórzy.

Pod koniec 2012 roku Marquez ciężko znokautował Pacquiao w szóstej rundzie. "Pac Man" padł na deski po ciosie kontrującym Meksykanina.

- Wiem, że Broner będzie szukał kontr, ale jesteśmy na to gotowi. To, co stało się w walce z Marquezem, już się nie powtórzy. To było błąd, z którego wyciągnąłem wnioski. Pracowaliśmy nad tym podczas tego obozu. Jestem przygotowany na styl Bronera - stwierdził Pacquiao.

- To wyzwanie, bo to moja pierwsza walka w wieku 40 lat. Wszystkim mam coś do udowodnienia. Wiek to tylko liczba. Liczy się ciężka praca - dodał.

Pojedynek Pacquiao-Broner odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę w MGM Grand w Las Vegas. Transmisja od 4:00 w TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-01-2019 11:52:49 
Broner co najwyżej może mu podbić oko i to by było na tyle,gdyż to nie będzie trudna walka dla przeterminowanego z lekka, ale nadal całkiem dobrego Pacquiao.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.