WASILEWSKI NADAL CHCE KONFRONTACJI TALARKA Z CZERKASZYNEM

Jak już powszechnie wiadomo, 1 marca podczas gali w Legionowie dojdzie do pojedynku Michała Cieślaka (17-0, 11 KO) z Yourim Kalengą (23-5, 16 KO). Podczas tej samej imprezy swoją kolejną walkę ma stoczyć także Robert Talarek (23-13-2, 15 KO). Z kim? Póki co nie wiadomo, ale ciekawy pomysł zgłosił już Andrzej Wasilewski.

Szef stajni Knockout Promotions od jakiegoś czasu naciska na pojedynek 35-letniego pięściarza z Rudy Śląskiej ze wschodzącą gwiazdą swojej stajni, Fiodorem Czerkaszynem (11-0, 7 KO). Teraz zaproponował organizującemu marcową galę w Legionowie Tomaszowi Babilońskiemu, by do owego boju doszło właśnie na tej imprezie. Cieślak vs Kalenga plus Talarek vs Czerkaszyn? Na pewno byłoby ciekawie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 15-01-2019 22:29:58 
Oczywiście ze byłoby ciekawie tylko ze Babilon nie odważy sie zestawić Talarka z zawodnikiem występującym na tvp. Zresztą wątpie żeby polsat wogóle na to pozwolił. Izu ma wystapić w polsacie Talarek po gali Najmana wystąpił, na więcej Borek który zdaje sie być głosem Polsatu nie pozwoli. Jako kibic chętnie bym takie zestawienia zobaczył czy na przykład Dąbrowski Parzeczewski czy Parzeczewski Stepień. Panowie nie wprowadzajcie patologii rynku amerykańskiego do polski na takim blokowaniu zawodników tracą wszyscy a nikt nie zyskuje.
 Autor komentarza: leon84
Data: 15-01-2019 23:26:57 
Taka walka Talarek-Czerkaszyn ma tylko dla Czerkaszyna sens.Talarek bez żadnych szans w tej walce i Czerkaszyn skonczy go przed czasem.W końcu widzę Babiloński robi ciekawą galę,bo te w Wieliczce to totalna klapa.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 16-01-2019 02:22:04 
Z tym przed czasem bym uwazal. Fiodor stopuje zeby rundy i doswiadczenie zbierac bez podpalania. takiego talentu chyba nie mial Lapin w grupie, jest z czego rzeźbić, z drewna wyrzeźbił dobrych bokserów to z tego ukrainca tym bardziej cos bedzie
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 16-01-2019 09:13:10 
Z tej mąki będzie chleb. Tylko jeszcze przydało by mu się wyćwiczyć jakiś jeden zaskakujący cios. Coś jak lewy sierp Michalczewskiego. Z taką szybkością da radę, tylko czy Fiodor coś takiego potrafi nauczyć to nie wiem. Szkoda tylko że naszym największym talentem jest Ukrainiec, ale spolszczony więc nic do niego nie mam.
 Autor komentarza: xionc
Data: 16-01-2019 09:59:49 
Dlaczego Talerek mialby pelnic role stepping stone dla Czerkaszyna? Wiadomo, jak sie bedzie kasa zgadzac itp. ale raczej watpie ze bedzie...
 Autor komentarza: leon84
Data: 16-01-2019 20:13:26 
@zniszcze
Takie moje zdanie.Czerkaszyn bardzo szybki,precyzyjny a Talarek niezbyt szczelna obrona.Do tego Talarek to zawodnik,który szuka wymian,więc moim zdaniem Czerkaszyn skonczy go przed czasem,bo to idealny zawodnik dla niego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.