KTO DLA USYKA? W TYM TYGODNIU SPOTKANIE WS. WALKI UKRAIŃCA

Promotorzy niekwestionowanego mistrza wagi junior ciężkiej Aleksandra Usyka (16-0, 12 KO) mają się w tym tygodniu spotkać, aby pomówić o przyszłości Ukraińca.

- Usyk cieszy się teraz czasem z rodziną, w tej chwili nie ma właściwie nic godnego dyskusji odnośnie jego kariery. Aleksander Krasiuk zaplanował na ten tydzień spotkanie z Eddiem Hearnem w sprawie kolejnej walki - powiedział rzecznik stajni K2 Promotions, która promuje Usyka do spółki z Matchroom Boxing.

Po podbiciu dywizji junior ciężkiej 31-latek przeniesie się prawdopodobnie do królewskiej kategorii wagowej. Niedawno pojawiły się informacje, że zaboksuje z Luisem Ortizem (30-1, 26 KO), ale zdementował je już obóz Kubańczyka.

- Nikt do nas nawet nie zadzwonił. Wszyscy posługują się nazwiskiem Luisa, żeby zrobić trochę szumu, a potem nagle znikają - skomentował Jay Jimenez, menedżer "King Konga".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 15-01-2019 13:13:22 
Dadzą mu Takama
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 15-01-2019 14:01:11 
Powietkin to mój wymarzony rywal na debit dla Usyka i taka walka na undercardzie walki Joshua Whyte 13 kwietnia mogłaby uratować tą galę i zapełnić stadion.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-01-2019 18:36:03 
up
Masz rację Povetkin do świetny rywal dla Usyka, wciąż duże nazwisko a wygrany wywinduje Usyka na tyle że każdy będzie się chciał z nim mierzyć. Póki co nikt nie wie jak Usyk wypadnie w HW więc nikt nie będzie się na niego porywał. Zapewne skończy się jakimś 3ligowcem na początek.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 15-01-2019 19:54:10 
Takam starał się o rewanż z Chisorą ale ten drugi nie był zainteresowany, więc bardzo prawdopodobny dla Usyka jest właśnie Takam. Najchętniej podobnie jak koledzy wyżej zobaczyłbym go z Povetkinem a walka na wyspach wzbudziłaby zainteresowanie ale co wyjdzie w efekcie to zobaczymy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.