RIGONDEAUX NOKAUTUJE JUŻ W PIERWSZEJ RUNDZIE (WIDEO)

Świetny Guillermo Rigondeaux (18-1, 12 KO) efektownie powrócił po pierwszej porażce w karierze i ponad rocznej przerwie, wygrywając walkę już w pierwszej rundzie.

Kubańczyk wystąpił w limicie kategorii super koguciej, w której święcił największe sukcesy. Naprzeciw niego stanął Giovanni Delgado (16-9, 9 KO). Faworyt od początku nękał go ciosami na korpus, a te robiły wrażenie na przeciwniku.

Niemal równo z gongiem kończącym pierwszą rundę Rigondeaux wystrzelił lewym sierpowym na górę, a Delgado dał się wyliczyć do dziesięciu. Poniżej prezentujemy Wam decydującą akcję.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: golabek
Data: 15-01-2019 11:39:16 
Uwielbiałem tego gościa ale wg mnie sporo stracił w oczach kibiców walka z Vasylem. Można przegrać ale styl w jakim to zrobił... Fakt różnica warunków była zbyt duża ale nawet pomimo tego Vasyl był dużo szybszy i precyzyjniejszy.
Niech wraca, walczy i buduję formę bo dobrze się go ogląda. Szkoda że po pokonaniu Donaire nie udało się doprowadzić do walk z Leo Santa Cruzem i tym drugim gościem.. Zapomniałem jego nazwiska ale było dwóch gości w jego wadze, którzy mieli pasy i byli do zrobienia przez Rigo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.