PÓŁFINAŁY TURNIEJU WBSS NAJWCZEŚNIEJ W KWIETNIU

Organizatorzy turnieju World Boxing Super Series zapewniają, że wkrótce zostaną uregulowane wszystkie zaległości, co jednak nieznacznie przesunie terminy walk półfinałowych. W drugim sezonie rywalizują zawodnicy trzech kategorii - koguciej, junior półśredniej oraz najbardziej nas interesującej junior ciężkiej.

W limicie 90,7 kilograma po bardzo dobrej walce z Yunierem Dorticosem odpadł już niestety Mateusz Masternak, za to Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO) pokonał Maksima Własowa, zapewniając sobie udział w fazie półfinałowej.

Do końca miesiąca powinniśmy poznać terminy poszczególnych walk, ale najwcześniejszy możliwy termin to dopiero kwiecień. Wcześniej spekulowano o pojedynku "Główki" z Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO) w pierwszym kwartale roku.

- Briedis bywał swego czasu często na sparingach u Krzyśka Włodarczyka. Wydaje mi się, że będzie mi pasował stylowo dużo bardziej niż śliski Maksim Własow. Wolę zawodników idących na wojnę, niż starcia z technikami - mówi niedawno w rozmowie z BOKSER.ORG podopieczny Fiodora Łapina. Ostatnie dni obaj spędzili na obozie przygotowawczym w Zakopanem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-01-2019 16:30:59 
Życzę powodzenia ale myślę że Briedis jest boksersko poziom wyżej od Główki co nie znaczy że Głowacki jest bez szans. Od początku stawiałem na Briedisa jak wygranego i póki co zdania nie zmieniam.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 12-01-2019 17:27:30 
Pierwszy raz słysze zeby zapaśnik pasował kontrbokserowi.Głowacki to ignorant nie wiem na jakiej podstawie twierdzi ze Breidis idzie na wojne i niby dlaczego miałby mu pasować. Niech lepiej obejrzy wiecej pojedynków Łotysza niz tylko ten z Usykiem. Szczególnie radziłbym sztabowi zwrócenie uwagi na walke Breidis Perez bo mam wrazenie ze Breidis zaklinczuje Głowackiego i skonczy sie na UD dla Łotysza w Rydze.
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 12-01-2019 22:12:20 
Nie będzie decyzji sędziów tylko wpier....ol....
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 13-01-2019 00:09:28 
co wy tutaj za smuty wypisujecie, Głowacki wygra na punkty lub nawet go rozbije. Czarny scenariusz jak już to po prostu wałek na Łotwie. Briedis po walce z Usykiem w każdej kolejnej wygląda jak kompletne gówno. To idealny moment dla zmotywowanego Głowackiego. Juz Wlasow miał go "wypykać", a był w znakomitej formie. Okazało się jednak, że Głowacki kiedy ma odpowiedniego rywala to pokazuje, że nadal jest ścisłym topem wagi cruiser.

Jeśli nie przekręcą go z Briedisem to wygra cały turniej (moim zdaniem). Dorticos mocno się rozbił w pierwszym turnieju i widać, że ciosy które zebrał od Gassieva się odłożyły. Nie widzę Tabitiego w finale, ale jeśli jakimś cudem tam trafi to od Głowackiego dostanie TKO, gość jest dziurawy jak sito i zgrywa większego Floyda. Pięknie wygląda na tarczy, ale z Yunierem/Głowackim nie będzie miał większych szans.
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 13-01-2019 23:06:05 
Briedis ułożył do spania pięknego Emanuela charra
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.