MOŻLIWA WALKA BOKSERSKA CONORA McGREGORA Z PAULEM MALIGNAGGIM

Sławny Conor McGregor (0-1) wcale nie zamierza odpuszczać kariery bokserskiej. Wielka gwiazda MMA po przegranym debiucie z najlepszym zawodnikiem naszych czasów być może już wkrótce znów zagości między linami zamiast w oktagonie.

Wybór rywala może być chyba tylko jeden - Paulie Malignaggi (36-8, 7 KO). Bo to właśnie "Magik" z Brooklynu pomagał początkowo Conorowi w przygotowaniach do walki z Floydem Mayweatherem Jr (TKO 10). Kiedy jednak ten umieścił kilkusekundowy urywek sparingu, na którym dodatkowo Paul wylądował na deskach, ich relacje z koleżeńskich przerodziły się w nienawiść. Malignaggi przekonywał, że bił McGregora na tych sparingach, podczas gdy druga strona zupełnie inaczej przedstawiała tamte treningi. Potem jeszcze doszło do ich konfrontacji słownej tuż przed starciem McGregora z Floydem i sprawa ucichła.

Irlandczyk wrócił do UFC, gdzie piastował tytuły w dwóch różnych kategoriach, lecz po laniu z rąk Chabiba Nurmagomiedowa znów zaczął spoglądać w kierunku boksu. A walka z "Magikiem" to najrozsądniejszy i najłatwiejszy chyba do sprzedania pojedynek. Obozy rozpoczęły wstępne rozmowy, choć daleko jeszcze do konkretnych ustaleń. To bardziej badanie rynku i sondowanie oczekiwań finansowych. Chcecie znów zobaczyć "Notoriousa" w boksie?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 11-01-2019 12:18:05 
Bardzo się zdziwię, jeśli dojdzie do tej walki. Z punktu widzenia Connora, ta walka nie ma sensu. Jeśli przegrałby z Malignaggi lub wypadłby słabo, to w boksie będzie skończony. Lepiej byłoby gdyby zaczął robić "podchody" do Canelo. Ich pojedynek, przy dobrej promocji, mógłby wykręcić świetne liczby.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 11-01-2019 12:30:06 
Canelo by go zabił w 1 rundzie
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 11-01-2019 13:40:12 
To by sie nie sprzedalo

Co do opcji z Canelo to fakt, walka przyciagnela by tłumy, kasa by sie napewno zgadzala ale mismatch wszech czasów to by był, rudy by go zmiotl z powierzchni ziemi. Floyd bez formy nie licząc kilku momentow robił go jak chciał (dał mu się wypykac a potem zajechał kondycyjnie i skończył) , to taki Canelo w gazie by mu krzywdę zrobił.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 11-01-2019 14:26:31 
Canelo by się nie pie*dolił. To byłaby jeszcze większa egzekucja i ośmieszenie Conora. Powinien skupić się na powrocie na tron UFC
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 11-01-2019 17:17:31 
W perspektywie zawieszenie przez komisję stanu Nevada więc kiedy i gdzie on chce walczyć?

Poza Stanami ta walka się nie sprzeda.

Paulie powinnien zabrać go do szkoły mimo że nie ma mocnego uderzenia ani talentu Floyda.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.