OSKAR KAPCZYŃSKI WRACA 29 MARCA

Już 29 marca w Dzierżoniowie odbędzie się kolejna gala grupy Tymex Boxing Promotions. Jednym z jej bohaterów będzie utalentowany Oskar Kapczyński (2-0, 1 KO).

- Ludzie, ludziska! 29-ego marca wielkie grzmoty w moim wykonaniu, nieszczęśliwe zdarzenie z zeszłego roku odbije sobie w tym. Będę informował na bieżąco ! Ten rok jest mój. Ja osobiście nie mogę się doczekać i jestem bardzo głodny. Jeszcze o mnie usłyszycie - napisał.

19-latek stoczył do tej pory dwie walki: z Grzegorzem Sikorskim - zakończoną zwycięstwem przez TKO w 3. rundzie, oraz Danielem Urbańskim - zakończoną zwycięstwem na punkty po 4 rundach.

Teraz po niemal równo rocznej przerwie jeleniogórzanin wróci do Dzierżoniowa. Przypomnijmy, że brak aktywności bokserskiej młodego zawodnika Tymexu wynikał m.in. z odniesionej w ostatniej walce kontuzji przyczepu mięśnia prawej ręki.

To wszystko co na razie wiemy o nadchodzącej gali, jednak w miarę upływu czasu informacji powinno być co raz więcej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 10-01-2019 22:50:52 
W zeszłym roku chyba koniec stycznia była jakaś gala,potem poczatek lutego w Nysie.Pod koniec lutego w Zgorzelcu i w marcu znowu,a w tym roku co sie dzieje???Już polowa stycznia,a tutaj cisza całkowita.Jedynie Cieślak vs Kalenga na 1 marca planują,ale to też nic pewnego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.