WILDER SIĘ CIESZY, ALE LEWIS TONUJE JEGO NASTRÓJ: UWAŻAJ!

- Mam tylko nadzieję, że nie zesrasz się w gacie przed naszą drugą walką - prowokuje Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) w swoim stylu Tyson Fury (27-0-1, 19 KO), który trenuje już w Hiszpanii z Benem Davisonem do kolejnej walki.

Shelly Finkel - przedstawiciel Wildera, oraz Frank Warren - promotor Fury'ego, negocjują warunki ewentualnego rewanżu. Anglik trenuje, zaś mistrz WBC wagi ciężkiej... szykuje się do debiutu filmowego.

"Bóg daje mi możliwość spróbowania czegoś innego w życiu. Poczekajcie aż zobaczycie mistrza w świetle kamer" - cieszy się Wilder. Ale zapał "Brązowego Bombardiera" tonuje wielki mistrz przełomu wieku, Lennox Lewis. On też przecież zabawił się w aktorstwo, zaniedbał przygotowania i został sensacyjnie znokautowany przez Hasima Rahmana. Potem brutalnie się mu zrewanżował, lecz wciąż ma w pamięci tamtą wpadkę.

"Uważaj, ponieważ aktorstwo nie zawsze dobrze wpływa na mistrzów wagi ciężkiej. Uwierz mi, sam się o tym przekonałem" - napisał Lewis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2019 18:29:58 
Lewis ma dużo do powiedzenia na temat wszystkich i wszystkiego. Co go obchodzi co robi Wilder? Lepiej by się zajął tą swoją instytucją charytatywną. Mistrz wszędzie był i wszystko widział.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 10-01-2019 20:03:29 
daj spokoj, przeciez mogl to powiedziec z tzw. przymruzeniem oka. Co prawda Lewis czasami cos palnie ale w wiekszosci przypadkow ma do tego prawo bo sam z nie jednego pieca chleb jadl, a mistrzem w HW jest jednym z najwiekszych w historii.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 10-01-2019 20:45:16 
No i oszukał Endriu... 😉
 Autor komentarza: Laik
Data: 10-01-2019 21:52:10 
teanshin,

Ma dużo do powiedzenia, bo dużo zadają mu pytań, ty się wczoraj urodziłeś?

Chyba tak, więc wytłumaczę ci jak działa dzisiejszy świat.: Jak jest ktoś bardzo znany, to jak gdzieś w miejscu publicznym się pojawi, to pojawiają się reporterzy, podsuwają mu mikrofon pod nos i zadają pytania. I, wyobraź to sobie, on odpowiada! Mało tego, reporter później to PUBLIKUJE!! Wyobrażasz sobie to? Tak dziś świat wygląda.

I trochę szacunku do wielkiego mistrza, bo ty przy nim jesteś nic nie znaczącym robaczkiem
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-01-2019 06:45:38 
Autor komentarza: Laik
Bla, bla, bla... jedyny mistrz do którego szacunku nie mam.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 11-01-2019 08:05:03 
Dał Wilderowi do zrozumienia że grając w filmie jest praktycznie wyłączony z boksowania, więc planując kolejną walkę niech ustali odpowiedni termin.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.