OTB IV - DOBRY CZAS ROZPOCZĘCIA

Przyzwyczailismy się juz do dobrego początku z boksem w Boguchwale. Jest szansa dla zawodników i kibiców, aby zobaczyć szeroki wachlarz umiejętności od młodzika do seniora na IV Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Burmistrza. Zeszłoroczne zawody to 32 walki rankingowe - wyniki i retransmisja TUTAJ >>>, dlatego korzystając z chwili, można wrócić do tych starć, niejoko czując przedsmak tego co będzie się działo już 19 stycznia w Hali Wystawienniczej Miejskiego Centrum Kultury, Plac Rynek 2. Start imprezy przewidziano na godzinę 13:00.

Studio i komentarz na zywo poprowadzi sędzia boksu zawodowego - Pan Włodzimierz Kromka, a przed obiektywem znajdą się sie tylko główni aktorzy tego wydarzenia, a także trenerzy i osoby, bez których ta impreza nie skupiałaby wokół siebie tylu młodych ludzi pozytywnie wkręconych w doskonalenie trudnej szuki walki - prawo startu w turnieju mają przedstawiciele grupy wiekowej młodzik (2005), kadetów (2004-2003), junior (2001 - 2002), senior (-2000). Zgłoszenia można jeszcze nadsyłać do 16 stycznia, więc jest jeszcze czas na podkręcenie formy i decyzję.

Wszelkie informacje organizacyjne, IV Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały, można uzyskać pod adresem: uks.gimnasion@wp.pl lub telefonicznie 664-007-460. Oczywiście warto zajrzeć na strone organizatora www.gimnasion.boguchwala.pl. Impreza cyklicznie odbywa się dzięki wsparciu Gminy Boguchwała i Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego.

Program IV Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Burmistrza (19.01.2019) Boguchwała 

godz. 08:30 - Przyjazd ekip
godz. 08:30 - 10:00 - Waga i badanie lekarskie zawodników
godz. 10:30 - 11:00 - Konferencja techniczna i losowanie
godz. 13:00 - Rozpoczęcie walk bokserskich

Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Boguchwały

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.