Archiwum wiadomości z dnia: 2019-01-08

 


THE LEAGUE OF GENTLEMEN BOXING IN WROCŁAW

Początek roku i mamy niespodziankę dla wszystkich powyżej 35 roku życia - startuje Liga Dżentelmenów. Zapraszamy do wrocławskiego klubu BezSenność, gdzie nastąpi inauguracja w klimacie lat 30-tych. Walki amatorów, pasjonatów, prezesów w strojach i na ringu z tamtego okresu. Szczegóły w rozwinięciu.

WIDEO: WALKA WOWK vs CHACHETA

Mikołaj Wowk (15-3, 9 KO) ma już na rozkładzie Krzyśka Kopytka oraz Michała Żeromińskiego, co robi z niego jednego z ciekawszych pięściarzy na naszym podwórku w wadze półśredniej. Początek roku to okres posuchy, więc prezentujemy Wam jego zeszłoroczne zwycięstwo przed czasem nad Denisem Chechetą. Walkę zarejestrowała kamera BOKSER.ORG. Zapraszamy.
ŻAŁUJE, ŻE WYBRAŁA BOKS, DŹGNĘŁA BYŁEGO NOŻEM. OTO SYLWIA KUSIAK

W lipcu 2015 roku dowiedziała się, że chłopak ją zdradza, a potem w wyniku szamotaniny dźgnęła go nożem. Z perspektywy czasu otwarcie żałuje, że wybrała pięściarstwo. Uważa, że obecny prezes Polskiego Związku Bokserskiego jej nienawidzi. Zapraszamy do lektury rozmowy z jedną z najlepszych polskich zawodniczek, Sylwią Kusiak.


ŻAŁUJE, ŻE WYBRAŁA BOKS, DŹGNĘŁA BYŁEGO NOŻEM. OTO SYLWIA KUSIAK

W lipcu 2015 roku dowiedziała się, że chłopak ją zdradza, a potem w wyniku szamotaniny dźgnęła go nożem. Z perspektywy czasu otwarcie żałuje, że wybrała pięściarstwo. Uważa, że obecny prezes Polskiego Związku Bokserskiego jej nienawidzi. Zapraszamy do lektury obszernego wywiadu z jedną z najlepszych polskich zawodniczek, Sylwią Kusiak.