ROACH: CHCIAŁBYM DAĆ MAYWEATHEROWI NAUCZKĘ

Trener Manny'ego Pacquiao (60-7-2, 39 KO) chce rewanżu z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) - zwłaszcza teraz, po noworocznym występie Amerykanina na gali w Saitamie.

"Money" Floyd zmierzył się w Japonii w walce pokazowej z 20-letnim kickbokserem Tenshinem Nasukawą. Młodemu zawodnikowi nie dał szans i zastopował go w pierwszej rundzie.

- Po tym, jak zobaczyłem, jak Floyd leje tego dzieciaka, chciałbym mu dać nauczkę. Bardzo chcę tej walki, bo byłem rozczarowany pierwszą. Nie przystąpiliśmy do niej w odpowiedni sposób - powiedział Freddie Roach, szkoleniowiec Pacquiao.

- Wierzę, że ta walka jest realistyczna. Wielu ludzi mówiło, że Manny wygrał pierwszą. Wielu twierdziło też, że lepszy był Floyd. Manny'emu nie pozwolono zająć się kontuzjowanym barkiem. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Chciałbym w każdym razie rewanżu. Przez cztery rundy Manny robił, co mógł, ale potem bark się posypał i było po wszystkim. Byłem wtedy naprawdę zawiedziony - dodał.

"Pac Man" przegrał z Mayweatherem jednogłośnie na punkty w maju 2015 roku. Kolejną walkę stoczy 19 stycznia z Adrienem Bronerem (33-3-1, 24 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Graham
Data: 08-01-2019 14:56:59 
Wielu ludzi mówiło, że Manny wygrał pierwszą... Fredie w formie. Maywether kompletnie zneutralizował Pacquaio i pokonał, ale czego nie mówi się żeby wzbudzić zainteresowanie.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 08-01-2019 18:16:20 
Freddiego nie ma co sluchac. Nie wiem czy wpływ na jego wypowiedzi ma jego choroba czy jest po prostu debilem. Jezeli to pierwsze to szkoda czlowieka, jezeli to drugie to tez szkoda ale mniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.