PARKER ODMÓWIŁ USYKOWI? PROMOTOR DEMENTUJE

Promotor Josepha Parkera (25-2, 19 KO) zaprzeczył doniesieniom, jakoby odrzucił ofertę walki pomiędzy Nowozelandczykiem a Aleksandrem Usykiem (16-0, 12 KO).

Jeden z portali podał, że pojedynku ze zunifikowanym mistrzem wagi junior ciężkiej, który zamierza wkrótce wyruszyć na podbój królewskiej kategorii, odmówili Parker i Jarrell Miller.

- Jako promotor Josepha Parkera potwierdzam, że nie było ze strony obozu Usyka żadnej komunikacji w sprawie walki, więc ta historia jest fałszywa - oświadczył David Higgins, promotor pięściarza z Nowej Zelandii.

Usyk został wybrany bokserem roku 2018 przez prestiżowy amerykański magazyn The Ring. Kolejną walkę stoczy prawdopodobnie wiosną w USA. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 08-01-2019 18:13:05 
Joseph Parker to jeden z najlepiej wysportowanych pięściarzy w obecnej wadze ciężkiej, ma szybkie ręce, dobrze porusza się po ringu, łatwo balansuje tułowiem, jest dobrze skoordynowany. Jego wygląd na to nie wskazuje, ale ten zawodnik nie wykorzystuje swojego potencjału w stu procentach. Takie jest moje zdanie. Pod względem sportowym Parker jako jeden z nielicznych jest w stanie dotrzymać kroku Usykowi i ja chętnie zobaczyłbym takie zestawienie. Mimo wszystko jestem zdania, że Parker potrzebuje odbudować się po dwóch porażkach. On powinien teraz stoczyć dwie walki z przyzwoitymi zawodnikami, by wrócić do pojedynków z najlepszymi. Na pewno nie pchałbym Parkera do walki z Usykiem już teraz, bo jednak Usyk to zawodnik wyjątkowy i trzeba być do niego świetnie przygotowanym.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 08-01-2019 18:59:24 
akurat Usyk to by Parkera wypunktował do zera pracą nóg i częstotliwością zadawania ciosów. Co do samego Josepha to potrzeba mu 1. mentalisty, który pobudzi agresję ringową - skoro jest bokserem to na bank nie jest pizda i można go jakoś pobudzić. 2. trenera, który krzyknie i jebnie mu liscia przy bliskich walkach. Parker jest młody, silny, szybki i sporo potrafi - wielu skazuje go na niebyt "nigdy nie bedzie mistrzem" ale przed tym gościem jeszcze z 10 lat boksowania. To, że przegrał walkę z turem AJ i dał taktycznie dupy z osiłkiem Whytem nie skreśla go w przyszłości - pokażcie mi 2-3 zawodników HW w takim wieku z takim resume i takim potencjalem ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.