ADONIS STEVENSON ZACZĄŁ MÓWIĆ

Narzeczona byłego mistrza WBC w wadze półciężkiej Adonisa Stevensona (29-2-1, 24 KO) poinformowała, że przebywający w szpitalu Kanadyjczyk zaczął mówić.

Stevenson trafił do szpitala na początku grudnia, po przegranej w jedenastej rundzie walce z Aleksandrem Gwozdykiem (16-0, 13 KO). Wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, a po wybudzeniu przeprowadzono tracheotomię. Simone God, narzeczona boksera, mówi, że dziura w jego tchawicy została już zamknięta, a 41-latek zaczął mówić i ruszać rękami i nogami. - To daje nam dużo nadziei - powiedziała.

W Sylwestra do szpitala w Quebecu przyleciał z Detroit Sugar Hill, trener Stevensona. Pięściarz chciał zobaczyć ostatnią rundę walki z Gwozdykiem, ale zamiast tego Hill pokazał mu kompilację najlepszych momentów z jego ostatnich dziesięciu pojedynków. Następnego dnia z odwiedzinami przyszedł też promotor Yvon Michel.

Partnerka Stevensona i jego przyjaciel Steve Querry pokazali mu zdjęcia domu, który bokser wybudował. Widząc je, "Superman" miał powiedzieć, że chce wrócić pod własny dach. Na pewno nie nastąpi to jednak wcześniej niż za kilka tygodni, jako że w planach jest kolejna operacja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 03-01-2019 20:37:57 
Choć Stevenson to był kawał bandyty, ale mimo wszystko dobrze, że chyba wraca do zdrowia...
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 03-01-2019 21:02:21 
Będzie miał szczęście jak dojdzie do takiego stanu jak Michael Watson.
Karma dopadła Stevensona i odpowiada za swoje czyny.Ma pieniądze,jakąśtam sławę i co z tego....
Wszystko na nic jak zdrowia nie ma.Tak działa Karma.
 Autor komentarza: NISZCZYCIEL
Data: 04-01-2019 06:00:17 
Jaka karma oczym ty tygrys mówisz ?
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 04-01-2019 15:56:50 
Autor komentarza: NISZCZYCIELData: 04-01-2019 06:00:17
Jaka karma oczym ty tygrys mówisz ?


Stevenson był stręczycielem, a dokładniej wraz z grupą kolegów prowadzili burdel - zmuszał do prostytucji, znęcał się fizycznie nad "pracownicami".

Jedna rzecz - Stevenson był bezdomnym dzieckiem. Trudno jest w takiej sytuacji w ogóle wyjść na ludzi.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 04-01-2019 19:22:19 
Cywilizacja zachodu zaczerpywała z dalekiego wschodu do potocznego języka termin karmy w całkowicie błędnej interpretacji.Nie ma czegoś takiego jak karma w znaczeniu o jakim mówi się w krajach zachodu.Co co najwyżej intencja rewanżowania na się na kimś co do końca gwarantuje powodzenie.Karma według Buddyzmu czy Hinduizmu działa tylko i wyłącznie między wcieleniami w żądnym wypadku nie w tym samym o ile coś takiego jak wcielania istnieją.Bardziej prawdopodobne jest by wydarzenia były konsekwencją podobieństwa sytuacji dobrej lub złej passy.Wedle której konsekwencja w jednej przestrzeni przekłada się na konsekwencje w innych przestrzeniach podobnie działa to w drugą stronę.Wiele jest takich przypadków gdy złych ludzie nie spotyka żadna kara. Mówi się wtedy ze Bóg daje im w ten szanse na poprawę .W drugim przypadku gdy dobremu człowiekowi przytrafiają same złe rzeczy gdy jest za dobry (zbyt naiwny) biednemu zawsze wiatr w oczy. A wracając do boksu jest to dyscyplina typowo kontuzjogenna o wiele bardziej niż w mieszanych sztuk walki takie sytuacje nikogo nie powinny dziwić ciosy odkładają z biegiem lat sztuką jest zejść ze sceny nie pokonywanym w znaczeniu odejścia w najlepszym momencie bez uszczerbku na zdrowiu ze sporą kwotą pieniędzy i tytułem mistrzowskim.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 04-01-2019 19:34:08 
up
Karma w sensie ze jak bedziesz wyrzadzal ludziom krzywde to tez spotka cie cos zlego. Nie koniecznie to samo, ale zaplacisz za to.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 04-01-2019 19:46:26 
Adii1766
"Wiele jest takich przypadków gdy złych ludzie nie spotyka żadna kara. Mówi się wtedy ze Bóg daje im w ten szanse na poprawę .W drugim przypadku gdy dobremu człowiekowi przytrafiają same złe rzeczy gdy jest za dobry (zbyt naiwny) biednemu zawsze wiatr w oczy"

Ludzie nie zawsze ponosza kare za zycia. Pozniej beda sie w piekle smazyc. Poczytaj o ludziach ktorzy przezyli smierc kliniczna i jedni byli na chwile w raju a drudzy w piekle. Ci co byli w piekle opowiadaja ze strasznie i widzieli tam celebrytow,Michaela Jacksona, a laska z Ekwadoru niby widziala w piekle papieza Jana Pawla II.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 07-01-2019 10:42:37 
PanJanekTygrys Coś złego spotkać może tylko wtedy gdy nie przestrzega się zasad efektywności.Przy wprawie w ich stosowaniu ponad 90% tego typu sytuacji z automatu się eliminuje a na pozostałe kilka % jest się zawsze przygotowanym.Jedną z definicji powodzenia jest sprawienie by okazja spotykała się z przygotowaniem.W tym znaczeniu karma może być co najwyżej czyjąś intencja szukania zwady która nie gwarantuje skuteczności ten do którego ktoś próbuje fikać zawsze może z marszu stłamsić czyjeś wrogie zagrywki.Im bardziej jest się przygotowanym im łatwiej wygrywa się tego typu sytuacje.Buddyzm i Chrześcijaństwo to dwie różne religie.W jednym z programów Cejrowskiego w buddyjskiej świątyni dowiadujemy się ze polega on,,na obłaskawianiu demonów''Jest to wierzenie okultystyczne na Twoim miejscu w ogóle nie czerpałby od nich żądnych wartości.Co do Chrześcijaństwa rzeczywiście śmierć kliniczna istnieje kilku moich znajomych ją przeżyło.Na zdrowy chłopski rozum jest to coś w rodzaju dania drugiej szansy od Boga co potwierdzało by twierdzenie ze Bóg trzyma tych złych na poprawę.A dobrych by przyczynili się do zbawiania kogoś innego.Widze ze też śledzisz kanał ,,Niewyjaśnione zjawiska'' na yt aczkolwiek nie do końca wierze by ktoś taki jak Polski papież mógł być potępiony,nawet jeśli przymykał oko na pedofilie kleru w peryferyjnych diecezjach.Nie znam go osobiście to jakim był człowiekiem dowiadujemy się z programów dokumentalnych,wywiadów i filmów.Nie po to Matka Boska ocaliła go na placu Św.Piotra przy zamachu Ali Akczy czy potem wystawić na potępienie.Nawet Józef Piłsudski według kilku mistyczek choć miał na sumieniu ciężkie grzechy załapał się na ciężki czyściec więc JP2 tym bardziej najpewniej na znacznie lejższy jego krąg.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.