HEARN: KHAN JEST ROZDARTY MIĘDZY BROOKIEM A CRAWFORDEM

Promotor Eddie Hearn mówi, że Amir Khan (33-4, 20 KO) wciąż nie zdecydował, z kim się zmierzy w nadchodzących miesiącach - z Kellem Brookiem (38-2, 26 KO) czy Terence'em Crawfordem (34-0, 25 KO).

Szef stajni Matchroom Boxing chce doprowadzić do hitowej w Wielkiej Brytanii, wyczekiwanej od lat potyczki z Brookiem. Khan ma też jednak możliwość walki z Crawfordem 23 marca w Nowym Jorku. Za pojedynek z Amerykaninem otrzymałby gwarantowane 5 milionów dolarów.

- Musi wybrać pomiędzy Crawfordem a Brookiem. Myślę, że jest naprawdę rozdarty. Chce boksować z Brookiem, ale chce też szansy walki w Ameryce z Crawfordem. Rozmawialiśmy przez telefon, wybór jest trudny. Z jednej strony Crawford, jeden z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe, a z drugiej Brook, z którym walka byłaby jedną z największych w historii brytyjskiego boksu. Jak się na nią nie zdecyduje, to ludzie na Wyspach ciągle będą mu wypominać, że nie walczył z Brookiem. A jeśli nie zdecyduje się walczyć z Crawfordem, to nikt nic nie powie. Sądzę, że powinien zaboksować z Brookiem - powiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 02-01-2019 14:07:55 
A co Khan ma do gadania ... Z Crawfordem obskoczy szybkie wpierdziel , a z Brookiem przy odrobinie szczescia przegra na punkty .... Co tu wybierac panie Hearn?? Dlugo bylem fanem Joshuy , ale po ostatniej walce z Powietkinem mozna smialo powiedziec ze Hearn boi sie jakichkolwiek innych walk niz poza terenem Anglii , gdzie sedziowie spiewaja tak jak tylko on zagra....
... Powoli zaczynam sie przekonywac do takich piesciarzy jak Wilder czy Fury ...
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 02-01-2019 14:11:10 
Za Brooka dostanie większą gaże prosta kalkulacja. Poza tym Kell podobnie jak Amir powoli kończy karierę wiec ewentualne obrażenia najpewniej będą mniejsze od tych których doznałby od tygrysa jakim jest Terence:]
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-01-2019 14:29:56 
Moim zdaniem wybierze Brooka, raz ze kasa bedzie sie zgadzac dwa ze ma szanse wygrać. Khan ma szkalną szczeke ale ma dobre nogi do tego prawdopodobnie to Brook będzie musiał do niego zbijac a wyraxnie męczy go zbijanie wagi. W ostatniej walce Brook tez bez rewelacji. Stawiam na Khan Brook i stawiam na wygraną Khana.
Szkoda ze Arum nie chce wspołpracować z Haymonem za te 5 milionów dolarów to mysle ze dałoby sie zestawić Crawforda z Thurmanem Spencem czy Porterem.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 02-01-2019 14:56:46 
Tez mi sie wydaje ze wyjdzie do Brooka, ta walka przyciagnie widownie na wyspach i potem do kwietnia Hearn znowu bedzie sie podniecal jaki to wspanialy biznes prowadzi.
 Autor komentarza: Granat
Data: 02-01-2019 16:23:39 
Khan od obu dostaje wpierdziel, dlatego lepiej niech walczy z Brookiem. Przynajmniej kasa będzie lepsza...
 Autor komentarza: babyfat
Data: 02-01-2019 16:29:56 
Lepiej z Terancem, bo przegrać z nim mniejszy wstyd, ale ....moment... Najpierw trzema mieć poczucie wstydu ;)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 02-01-2019 20:46:16 
@Babyfat
Khan był mistrzem świata - kim TY jesteś, wypierdku zza klawiatury?
 Autor komentarza: babyfat
Data: 03-01-2019 10:49:21 
Ygnaś rozumiem, że chcesz w ten sposób potwierdzić swoje miejsce w rankingu forumowiczów niedawno tu publikowanym przez kogoś (4. Największy cham/prostak). Ok, potwierdziles to. A co do Khana to owszem, nie lubię go za jego pyskatosc i zarozumialstwo, takie mam prawo.
 Autor komentarza: rex
Data: 05-01-2019 07:23:32 
Khan z adhd i ze szczęką z porcelany jest skonczony, jest zerem.i dobrze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.