MAYWEATHER JR vs NASUKAWA: KOPNIAK ZA 5 MILIONÓW DOLARÓW

Floyd Mayweather Jr dziś spotka się w pokazowej walce z Tenshinem Nasukawą. Utalentowany japoński kickbokser nie ukrywa, że będzie musiał się pilnować, żeby nie kopnąć "Pięknisia", ale jeśli rzeczywiście by tak zrobił, zostałby... bankrutem.

Reguły są przejrzyste. Trzy rundy po trzy minuty na zasadach bokserskich. Limit wagi półśredniej, czyli 147 funtów, co daje 66,7 kilograma. Zawodnicy wystąpią w rękawicach ośmiouncjowych, przygotowanych przez organizację RIZIN. Nie będzie sędziów punktowych. Wygra tylko ten, który znokautuje drugiego, ale będzie to wówczas nieoficjalne zwycięstwo, bo nie zostanie dopisane do rekordów.

Całą galę można oglądać po wpłaceniu PPV w wysokości niespełna dwudziestu dolarów - $19,99. Żadna amerykańska telewizja nie pokaże tego występu Floyda.

- Powalę go - obiecuje swoim rodakom Nasukawa. Ale jeśli się zapomni i kopnie... W myśl kontraktu zapłaci karę w wysokości aż pięciu milionów dolarów!

Mayweather Jr za te dziewięć minut ostrzejszego sparingu, w dodatku z dużo mniejszym zawodnikiem, według japońskiej prasy zarobi aż 20 milionów dolarów. Niektórzy znani pięściarze, znani i podziwiani, nie zarobili tylu pieniędzy przez całą karierę, lecz nie od dziś wiadomo, że świat w XXI wieku stanął trochę na głowie...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 31-12-2018 09:40:44 
jakim cudem gosc generuje taka kase za taki freak
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 31-12-2018 09:49:35 
z tą memłającą gumę gębą wyglądał jak zwykły burol a nie miliarder.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 31-12-2018 09:55:39 
Przeczuwam cyrk, ale zycze bitki w stylu Kimbo Slice'a.

Swoja droga widzieliscie jak Garcia spuchl? Jak tak dalej pojdzie to bedzie wiekszy od Spenca na wazeniu xD
 Autor komentarza: rafaljanek
Data: 31-12-2018 11:02:10 
Niczym Apollo creed wygląda floyd
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.