CHISORA WRÓCI W KWIETNIU WALKĄ Z USTINOWEM?

Obaj przegrali przed czasem swoje ostatnie walki. Wciąż mają jednak znane nazwiska w wadze ciężkiej i na wiosnę mogą zmierzyć się między sobą w starciu o pozostanie w obiegu. O kogo chodzi?

Władimir Hriunow, promotor Aleksandra Ustinowa (34-3, 25 KO), poinformował, iż jego zawodnik dostał propozycję starcia z Dereckiem Chisorą (29-9, 21 KO). Taki pojedynek miałby się odbyć w jednym z angielskich miast w kwietniu. Prawdopodobnie chodzi o galę 13 kwietnia na Stadionie Wembley w Londynie.

- Wierzę, że Aleksander ma szansę w takiej walce - mówi z optymizmem Hriunow.

Chisora w minioną sobotę został ciężko znokautowany w jedenastej rundzie przez Dilliana Whyte'a, choć do momentu tego piekielnego lewego sierpa prowadził na kartach dwóch sędziów. Ustinow z kolei dostał lanie od mniejszego, za to dużo szybszego Michaela Huntera (TKO 9) pod koniec listopada.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-12-2018 06:26:41 
Dobrze powiedziane "walka o pozostanie w obiegu" inaczej tego nazwać nie można. Z Chisorą każdy ma szansę, tak samo wygrać jak i przegrać. Trochę się dziwie że Ustinovi się chce jeszcze.
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 28-12-2018 10:23:53 
Dobra walka dla Chisory , Ustinov powolny jak słoń a i w ostatnich walkach tego jego mocnego ciosu nie widać .
Dereck zrobi go do 6 rundy .
 Autor komentarza: marcinm
Data: 28-12-2018 13:45:13 
Ustinov juz sprzedaje rekord. Jest stary, jest (i byl) wolny, jego szczeka nie jest najwyzszych lotow. Dereck o ile sie nie zapasie to go znokautuje, mimo ze nie jest puncherem. Wejdzie jakis body-shot i obszerny na góre i po klocku. Powiedziałbym, że taki zawodnik jest szyty na miare dla Chisory - i dobrze. Bo Dereck może dać jeszcze kilka fajnych walk z Jennigsami, Kownackimi, Brazelami itd (czyli tak 10-20 top) lub posprawdzać prospektów.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-12-2018 14:38:22 
Dobra walka na odbudowę po nokaucie. Ustinow nie ma serducha do boksu. Darek go zastopuje
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 28-12-2018 19:08:18 
Boks to jest brutalny sport i biznes Chisora to już tyle zebrał w swojej Karierze jak żaden inny ciężki aż dziw bierze ze jeszcze walczy z czołówką i 2 wojny Whyte s
Ja za nikogo nie żyje i dodam ale na logikę choćby dla zdrowia to może się odbić i powinno dać spokój z przyjmowaniem ciosów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.