ARUM: KHAN NIE BYŁBY DLA CRAWFORDA ŁATWYM RYWALEM

Wciąż nie wiadomo, kto będzie kolejnym oponentem Terence'a Crawforda (34-0, 25 KO), choć grupa Top Rank robi wszystko, by w marcu naprzeciw czempiona federacji WBO w wadze półśredniej stanął Amir Khan (33-4, 20 KO). Promotor Bob Arum przekonuje, że dla jego podopiecznego nie byłby to łatwy pojedynek.

- Rozmawiałem z Amirem Khanem i on jest tą walką zainteresowany. Zobaczymy. Osobiście myślę, że Khan dałby Crawfordowi bardzo interesujący, prawdziwy pojedynek. Póki co w tej sprawie nic jednak jeszcze nie jest pewne - twierdzi Arum.

- Crawford nie jest dużym pięściarzem wagi półśredniej, przewaga fizyczna stałaby po stronie Khana. Czy myślę, że Terence mimo wszystko by wygrał? Tak, tak uważam, ale z pewnością byłaby to dla niego trudna przeprawa. Khan jest bardzo śliski, co pokazał w starciu z Canelo, który zwyczajnie był dla niego za duży - dodaje sędziwy promotor.

Brytyjczyk ciągle się waha czy przyjąć ofertę walki z Amerykaninem, gdyż na stole ma także propozycję hitowego na wyspach pojedynku z Kellem Brookiem. Według pogłosek za starcie z "Budem" mający korzenie w Pakistanie pięściarz miałby zagwarantowane 5 milionów dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 26-12-2018 07:41:14 
Arum wygląda jakby trzymał dildo.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 26-12-2018 09:27:59 
Popieram zdanie Aruma byłby ... bardzo łatwym rywalem :]
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 26-12-2018 10:02:00 
Niestety Crawford walcząc na ESPN nie ma godnych przeciwników w welter.
Stąd pomysły pokroju Khana czy wcześniej Collazo.
Cała czołówka walczy u Haymona.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 26-12-2018 10:38:24 
@PaulPolska
Nie jesteś nietrzeżwy, bo mama nie pozwala ci nawet korka oblizać... to skąd się ulęgły w twej "głowie" takie pierdoły? Nawąchałeś się kleju?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.