BREAZEALE ZNOKAUTOWAŁ NEGRONA I RZUCIŁ WYZWANIE WILDEROWI

Dominic Breazeale (20-1, 18 KO) dał jedną ze słabszych walk w ostatnim czasie, ale zdołał mocnym prawym znokautować niedocenianego Carlosa Negrona (20-2, 16 KO).

Amerykanin rozpoczął od ataków prawym na dół. Początkowo trochę przestraszony Portorykańczyk od drugiej rundy zaczął nieoczekiwanie przeważać nad leniwym olimpijczykiem z Londynu w barwach USA. Dominic nie radził sobie z odwrotną pozycją rywala i dopiero w końcówce czwartej odsłony wstrząsnął nim prawym sierpowym. Negron się zachwiał, ale wyratował go gong.

Breazeale nieco żwawiej ruszył do ataku i wygrał piąte starcie. W szóstym również nieznacznie przeważał, jednak boksował zdecydowanie poniżej oczekiwań. I zamiast powiększać przewagę, w siódmej rundzie zainkasował od wolnego przecież Negrona najpierw prawy krzyżowy, a potem lewy sierp. Te ciosy nie robiły może wrażenia na Breazeale'u, ale na sędziach już mogły...

W ósmej odsłonie były pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej ruszył na przełamanie. Zepchnął przeciwnika na liny, jednak jego ciosy w większości pruły powietrze. Wszystko wyglądało dla Negrona dobrze, aż zagapił się w połowie dziewiątej rundy i było po wszystkim. Breazeale strzelił prawym sierpowym w okolice ucha i znokautował Portorykańczyka. A gdy sędzia ogłaszał zakończenie walki, Dominic już wychylał się poza liny, rzucając wyzwanie mistrzowi WBC wagi ciężkiej, Deontayowi Wilderowi (40-0-1, 39 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 23-12-2018 09:41:53 
Czyli klasyczny Breaza. Nie błyszczy ale i tak niszczy. Tak samo było z Amirem i Izu. Ale cenie go ma to coś co powinien posiadać ciężki
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 23-12-2018 13:17:24 
Brezale dał jedną z lepszych walk a nie słabszych jak to była słabsza walka Brezela to radze obejrzec walki z Mansourem Kassim czy Moliną. Wielki silny twardy chłop i tyle zbiera na łeb ale dalej próbuje oddać czesto mało aktywny w walkach ale jak ktos go czysto trafi to zaczyna oddawać. W tej walce wyjątko próbowal boksowac bez stania i czekania co na plus dla niego umiejetności czysto bokserskie na niskim poziomie ale w boksie technika mało znaczy co pokazuje Wilder. Nie wiem czy Wilder z nim zaboksuje uderzanie w tego kloca to gwarantowana kontuzja dla Wildera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.