MŁODZIŃSKI NIEZNACZNIE LEPSZY OD GRABOWSKIEGO

W pierwszym rozdziale "Wojny Domowej" Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO) pokonał niezwyciężonego dotąd Rafała Grabowskiego (4-1, 1 KO).

Od początku obaj ostro zabrali się do pracy, niestety już w pierwszej rundzie po przypadkowym zderzeniu głowami pękła lewa powieka Kamila. W trzeciej odsłonie Rafał zachwiał przeciwnikiem prawym sierpowym w okolice ucha, lecz ten wrócił w czwartej dobrą pracą nóg i konsekwentnie bitym lewym hakiem pod prawy łokieć.

Na półmetku jakby więcej sił miał Młodziński, który bił może i słabiej, bez takiego wyrazu, lecz składał swoje ciosy w kombinacje 3-4 uderzeń. Grabowski niby wywierał presję, ale jego ciosy często pruły powietrze. Obaj podkręcili tempo w siódmym starciu, wymieniając ciosy w półdystansie. Ostatnie trzy minuty, jak cała walka, wyrównane i zażarte, choć z nieznaczną przewagą lepiej poukładanego Młodzińskiego. O dziwo jednak sędziowie byli niejednomyślni, punktując 78:74 Grabowski, 77:75 Młodziński i 77:75 Młodziński.

- Mógłbym założyć rękawice i boksować jeszcze kilka rund. Nie wiem jak punktują sędziowie, niech ocenią to kibice. Nie chce mi się boksować, jak tak punktują to sędziowie - nie ukrywał rozczarowania Grabowski.

- Chętnie dam mu rewanż. Znamy się, to mój dobry kolega, więc jeśli zechce, dam mu drugą walkę - stwierdził z kolei Młodziński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Mirafiori
Data: 22-12-2018 19:20:09 
Witam ! Macie jakis link do tej gali ? Dziękuję z góry
 Autor komentarza: martek2
Data: 22-12-2018 19:21:48 
http://tele-wizja.ru/ps/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.