Archiwum wiadomości z dnia: 2018-12-10

 HEARN: SŁABY WYNIK SPRZEDAŻY PPV NA WALKĘ WILDERA Z FURYM

Eddie Hearn robi wszystko, by zdyskredytować sukces potyczki Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO) z Deontayem Wilderem (40-0-1, 39 KO). Nic dziwnego, bo często dało się usłyszeć, że starło się dwóch najlepszych obecnie bokserów świata wagi ciężkiej. Na moment Anthony Joshua (22-0, 21 KO) zszedł na drugi plan, a tego brytyjski promotor nie może tego przeboleć.
UDANY REWANŻ MCHUNU

Na początku września było sporo kontrowersji. Thabiso Mchunu (20-5, 12 KO) przegrał stosunkiem głosów dwa do remisu z Thomasem Oosthuizenem (28-2-2, 16 KO), ale większość obserwatorów podważało tamten werdykt. W miniony weekend były pretendent do mistrzostwa świata kategorii cruiser udanie się zrewanżował swojemu rodakowi.
WIDEO: KAMIL MŁODZIŃSKI vs BOHDAN ŻEMLIANI

Za niespełna dwa tygodnie, tuż przed świętami, Kamil Młodziński (10-2-4, 6 KO) spotka się w Radomiu z miejscowym Rafałem Grabowskim (4-0, 1 KO). W ostatnim pojedynku Młodziński wygrywając już w trzeciej rundzie przez TKO z Bohdanem Żemlianim (7-8-1, 4 KO) zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza Republiki Polskiej. Prezentowaliśmy Wam galę w Zabrzu na żywo. Teraz, na rozgrzewkę przed 'Wojną Domową', przypominamy Wam występ Młodzińskiego i jego efektowne zwycięstwo.