GORSZY WYSTĘP BROOKA SKUSI DO WALKI KHANA?

Kell Brook (38-2, 26 KO) wygrał w sobotę w Sheffield z Michaelem Zerafą (25-3, 14 KO), ale nie zachwycił. - Na miejscu Khana już bym dzwonił i brał tę walkę - stwierdził promotor Eddie Hearn.

Brook i Amir Khan (33-4, 20 KO) od lat są ze sobą łączeni, ale do ich konfrontacji nie udało się jeszcze doprowadzić. Przed sobotnim występem Brooka Hearn podkreślał, że to ostatni dzwonek, aby zakontraktować hitową potyczkę, a już po walce z Zerafą wyraził nadzieję, że Khan w końcu podejmie rękawicę.

- Faworyt ciągle się zmienia po walce któregoś z nich. Po pojedynku Khana z Vargasem faworytem stał się Kell. Jak sprawdzicie typy bukmacherów po tym pojedynku, to zobaczycie, że faworytem jest już Khan. Amir sam podejmuje decyzje, nie możemy na niego czekać - powiedział.

Na walkę liczy też Brook. - Teraz albo nigdy. Został mu jeden pojedynek u Hearna, miała to być walka ze mną, ale teraz znowu ucieka. Ja jestem gotowy - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 09-12-2018 12:06:25 
Amir obsrywa zbroję, Brook go składa max do 6 rundy
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 09-12-2018 12:09:05 
brook po walce z ggg to juz nie ten sam zawodnik ,ale wciaz swietny fighter. widze khana na deskach
 Autor komentarza: Granat
Data: 09-12-2018 13:17:56 
Khan sporo bredził że chce tej walki, ale jak przychodzi co do czego to zawsze ma jakąś wymówkę. Teraz jest chyba najlepsza okazja na zorganizowanie takiego pojedynku. Jeśli teraz Khan nie zgodzi się na walkę z Brookiem, to będzie oznaczało definitywnie że jest tchórzem, który tylko głośno szczeka.

A co do Brooka to myślę, że ma szansę na pas w tym limicie. Z Hurdem go nie widzę, ale z mniejszym Charlo czy Munguią, miałby szanse.
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 09-12-2018 14:00:18 
Granat- Munguia moze narazie niemial mocnych rywali ale rozjechal wszystkich jak walec i wyglada na bardzo silnego zawodnika do tego jest duzy jak na te kategorie i nawet mowi sie o jego potencjalnej walce z Canelo. Watpie zeby Brook to wzial, juz jeden mlodzieniaszek mu polamal oczodol.
 Autor komentarza: Granat
Data: 09-12-2018 14:07:14 
Turuu7

Ale z drugiej strony Brook, ma większe doświadczenie, jest lepszy technicznie i jak widać dobrze czuje się w tym limicie. Munguia jest większy, i ma lepszy cios w dodatku wywiera ciągłą presje nie dając wytchnienia przeciwnikowi. Ale jest jeszcze trochę surowy, zwłaszcza w obronie. Wynik takiej potyczki wcale nie jest tak pewny jak uważasz, przynajmniej na ten moment.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 09-12-2018 14:45:30 
Brook jest za mały na Charlo i Munguie moim zdaniem i raczej byłby bez większych szans. Khana robi do jednej mordy więc niech bierze tą walkę.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 09-12-2018 18:38:15 
@Deadpool89...

Oryginalny zwrot: "Obsrywa zbroję".

Nauczyć gówniarza, to chodzi i powtarza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.