KHAN: POZA MNĄ BROOK NIE MA JUŻ OPCJI

Amir Khan (33-4, 20 KO) twierdzi, że Kell Brook (37-2, 26 KO), który dziś wieczorem wróci na ring, nie ma już wielu ciekawych opcji poza walką z nim.

- Po tym, jak dwa razy złamano mu kość oczodołu i złamano cały jego boks, niewiele mu już zostało. On prowadzi trochę szalone życie. Nie wiem, czy robi to dla pieniędzy, czy co. Może dlatego walczy z łatwymi rywalami, bo wie, że jeżeli spotka się z kimś przyzwoitym, walka ze mną przepadnie. Jestem jego jedyną opcją, poza mną nie ma nikogo innego - powiedział pięściarz z Boltonu.

Do wyczekiwanej od lat walki może dojść w przyszłym roku, ale Khan prowadzi też w tej chwili negocjacje z obozem Terence'a Crawforda.

Brook zaboksuje wieczorem na gali w swoim rodzinnym Sheffield z Michaelem Zerafą (25-2, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 08-12-2018 14:26:59 
A Tobie szklany ryju co zostało? Szybka masakra od Crawforda czy też pewny wpierdol od Brooka ?
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 08-12-2018 14:31:18 
Brook to akurat może się bić za chwilę o 2 pasy z Hurdem. Kasowo mniejszy pojedynek ale moim zdaniem Brook nie jest bez szans.. o ile znowu nie złamie oczodołu
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 08-12-2018 15:02:27 
brook mega zawodnik ktory wedlug mnie wygral by z khanem bez wiekszych problemow ,ale no wlasnie moje stwierdzenie tyczylo sie tego brooka do momentu walki z ggg . jestem pewny ze po tej walce brook zostal mocno rozbity . co do khana zawsze lubie ogladac jego walki bo zawsze lubie widziec go na deskach i w tym przypadku tego nie wykluczam . khan szybki lotny na nogach walczacy dlugimi seriami walka trudna do oceny mimo to stawiam na brooka i wygrana podbrodkowymi
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-12-2018 16:09:48 
Obaj są już naruszeni, Khan lubi trenować pady, a Brook'a Gołowkin zmaltretował, więc summa summarum jest najlepsze zestawienie ze sportowo-biznesowego punktu widzenia.
 Autor komentarza: JanuszSpoznania77
Data: 08-12-2018 17:33:55 
lubie Khana ale wkur..ia mnie takimi textami , male szanse z Brokiem a papla jakby faworytem byl, wiadomo ze chodzi mu juz tylko o zarobek bo walka sie napewno dobrze sprzeda.
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 08-12-2018 20:20:49 
Januszu w GB jestem w stanie stwierdzic ze na ich walke hearn sprzeda stadion biletow a tak przy okazji to dlaczego wybraliscie to lewackie scierwo na prezydenta ktory chce zislamizowac Poznan i jest zwolennikiem teczowego pedalstwa?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.