MAYWEATHER O WALCE Z NASUKAWĄ: TO BĘDZIE 9 MINUT ROZRYWKI

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) potwierdził, że jego walka z kickbokserem Tenshinem Nasukawą będzie miała charakter pokazowy. - Robię w rozrywce. I dam tę rozrywkę ludziom - mówi Amerykanin.

Pojedynek odbędzie się 31 grudnia w Saitamie. Zawodnicy będą walczyć na zasadach bokserskich przez trzy trzyminutowe rundy. Obaj będą mieli 8-uncjowe rękawice. Limit wagowy wyniesie 147 funtów (67,7 kg). Walki nie będą oceniać sędziowie i nie będzie ona wliczana do rekordów obu zawodników.

- Dziewięć minut rozrywki. Będzie niesamowicie. Zamierzam się dobrze bawić i robić swoje. Cieszę się życiem, będę się też cieszyć tym doświadczeniem - stwierdził Mayweather.

- To dla mnie wielka szansa i z chęcią ją wykorzystam. Dam z siebie wszystko, pokażę swoje mocne strony. Jestem szybszy. Wykorzystam swoje atuty przeciwko niemu. Jeszcze żaden Japończyk nie walczył z Mayweatherem w ringu. To dla mnie wielki zaszczyt i duże wyzwanie - oznajmił z kolei Nasukawa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 07-12-2018 11:49:01 
Czyli Japończyk będzie naparzał przez 3 rundy, ile fabryka dała, a Mayweather będzie ciągle na wstecznym z pięknymi unikami i kontrami.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 07-12-2018 12:01:55 
Dla japonczyka to nie będzie walka pokazowa, zasypie Floyda masą ciosów. ....i będzie dawał z siebie maxa, wystarczy sobie wyobrazić jaki rozgłos na cały świat by poszedł gdyby Floyd dostał wpierdol, japonczycy o tym wiedzą, młody też to wie, z tą walką ,, pokazowa" to oni poprostu amerykanina w chu. .a robią żeby tylko wyszedł do ringu.

Druga sprawa jest taka ze jak Floyd zauważy co sie dzieje (ze młody idzie na pełnej kur...e) to może poprostu nie wyjść do drugiej rundy i powiedziec panom dowidzenia.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 07-12-2018 15:52:42 
Autor komentarza: KarlitoplData: 07-12-2018 11:49:01
Czyli Japończyk będzie naparzał przez 3 rundy, ile fabryka dała, a Mayweather będzie ciągle na wstecznym z pięknymi unikami i kontrami.


Ale byłyby jaja, jakby Mayweather przez 9 minut jechał na wstecznym. Nawet kropelka potu, by mu z głowy nie spadła. Kasa w kieszeń i pierwszy samolot do Las Vegas :):):)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.