Archiwum wiadomości z dnia: 2018-12-06

 WHYTE vs CHISORA II: CIEKAWY TEST PRZED BUATSIM

Brązowy medalista olimpijski Joshua Buatsi (8-0, 6 KO) swoją kolejną zawodową walkę stoczy już za nieco ponad dwa tygodnie na undercardzie wielkiej gali w Londynie, podczas której główną atrakcją będzie rewanżowy pojedynek Dilliana Whyte'a (24-1, 17 KO) z Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO). Poznaliśmy też nazwisko jego oponenta.ŁOMACZENKO I PEDRAZA PEWNI SWEGO PRZED SOBOTĄ

W maju Wasyl Łomaczenko (11-1, 9 KO) w pierwszym występie w wadze lekkiej sięgnął po pas WBA, a w najbliższą sobotę - po operacji i rehabilitacji, więc i trochę dłuższej przerwie, podejdzie do starcia z Jose Pedraza (25-1, 12 KO) w unifikacji tytułów WBA/WBO. Dla obu zawodników będzie to jednocześnie pierwsza obrona.
WILDER: MAYWEATHEROWI NIE PODOBA SIĘ, ŻE NIE SKUPIA CAŁEJ UWAGI

Floyd Mayweather Jr zdegustowany opuszczał halę Staples Centre w Los Angeles po ogłoszeniu remisu w walce Deontaya Wildera (40-0-1, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0-1, 19 KO). Zdaniem 'Moneya' to Brytyjczykowi należało się zwycięstwo. Tymczasem pięściarz z Alabamy twierdzi, że odczucia jego rodaka są podyktowane czymś zgoła innym niż wydarzenia w ringu.