PRICE-LITTLE 22 GRUDNIA NA GALI WHYTE-CHISORA

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami David Price (22-6, 18 KO) wróci na ring 22 grudnia na gali Whyte-Chisora w Londynie. Jego rywalem w hali O2 Arena będzie Tom Little (10-6, 3 KO).

35-letni Price spróbuje zanotować pierwsze zwycięstwo od grudnia ubiegłego roku. Dwie ostatni walki przegrał - najpierw z Aleksandrem Powietkinem (KO5), a później z Siergiejem Kuzminem (RTD4).

- Przede mną prawdziwa walka. Rywal jest dobrze wyszkolony i bardzo twardy. Po pojedynkach z Powietkinem i Kuzminem nie mogę boksować z byle kim, potrzebuję jakiegoś wyzwania. Dobrze się z Tomem znamy, przesparowaliśmy razem wiele rund, widziałem, jak się w tym czasie rozwijał. Przepaść, która nas początkowo dzieliła, bez wątpienia się zmniejszyła - powiedział bokser z Liverpoolu.

- Z całym szacunkiem dla Davida, sądzę, że jego kilka ostatnich walk bardzo wiele go kosztowało. I będzie to widać w ringu. Myślę, że psychicznie jestem silniejszy od niego. Te ostatnie porażki negatywnie się na nim odbiją, podczas gdy ja swoje zostawię po prostu za sobą i ruszę naprzód - oznajmił z kolei Little.

31-latek także przegrał dwa kolejne pojedynki - z Filipem Hrgoviciem (TKO4) oraz z Danielem Dubois (TKO5).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-11-2018 14:03:32 
Mały Tom ma 3 walki wygrane przez KO, dwie ostatnie sam przegrał przez KO, dobry wybór dla Prica, może tym razem przetrwa do końca, być może sam nawet wygra. Właśnie takich zawodników powinien brać Price o ile che dożyć starości.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 30-11-2018 14:47:44 
Price ewidentnie chcę jeździć na wózku inwalidzkim
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.