Archiwum wiadomości z dnia: 2018-11-26

 


WILDER-FURY: TYSON PRZEZNACZY CZĘŚĆ Z 10 MILIONÓW NA BEZDOMNYCH

Waga ciężka znów budzi emocje, a najlepsi rywalizują między sobą. Kolejną wyczekiwaną walką będzie ta najbliższa, rozegrana w sobotni wieczór w hali Staples Center w Los Angeles. Broniący już po raz ósmy pasa WBC Deontay Wilder (40-0, 39 KO) skrzyżuje rękawice z dawnym championem WBA/WBO/IBF, Tysonem Furym (27-0, 19 KO). Obaj zarobią też olbrzymie pieniądze za ten występ.KRZYSZTOF GŁOWACKI: POKONAM BRIEDISA I WYGRAM CAŁY TURNIEJ

- Odpocząłem i zaczynam się już powoli ruszać. Do walki dwunastorundowej przygotowuję się średnio dwanaście tygodni i tak będzie i tym razem - mówi Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO), który pokonując Maksima Własowa zdobył pas WBO kategorii junior ciężkiej w wersji tymczasowej i awansował do półfinału elitarnego turnieju World Boxing Super Series.
NA ŻYWO: MAGAZYN FIGHTERS - ZBIGNIEW RAUBO I KRZYSZTOF GŁOWACKI

Dziś od 20:30 - jak co tydzień w poniedziałkowy wieczór, zapraszamy Was na Fighters, magazyn sportów walki. Dziś gośćmi Mariusza Serafina oraz Ewy Brodnickiej będą Zbigniew Raubo w pierwszej części, a w drugiej Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO), półfinalista turnieju WBSS i mistrz WBO kategorii cruiser w wersji tymczasowej. Z trenerem Raubo powspominamy oczywiście Andrzeja Gmitruka, natomiast z 'Główką' zajmiemy się walką z Mairisem Briedisem.


COJANU PRZETESTUJE DANIELA DUBOIS

Frank Warren wierzy, że doprowadzi w niedalekiej przyszłości Daniela Dubois (9-0, 8 KO) do mistrzostwa świata wagi ciężkiej i choć ten dopiero co skończył 21 lat, prowadzi go bardzo odważnie. Młody bombardier kolejny trudny pojedynek stoczy 15 grudnia podczas gali w Brentwood.