KONTUZJOWANY ROMAN GONZALEZ WYPADA Z OSTATNIEJ GALI HBO

Były lider rankingów P4P Roman Gonzalez (47-2, 39 KO) musiał się wycofać z planowanej na 8 grudnia walki z Pedro Guevarą (32-3-1, 19 KO). Nikaraguańczyk doznał kontuzji kolana.

Gonzalez i Guevara mieli się zmierzyć na gali w Carson w Kalifornii - ostatniej gali bokserskiej, jaką pokaże telewizja HBO. Promotor Tom Loeffler oświadczył, że "Chocolatito" będzie musiał przejść artroskopię kolana, po której nie będzie mógł walczyć przez mniej więcej sześć tygodni. Jego powrót jest teraz planowany na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Loeffler podkreślił, że znaleziono już dobre zastępstwo dla Gonzaleza. Z Guevarą ma zaboksować Juan Francisco Estrada (37-3, 25 KO). Meksykanin nie podpisał jeszcze kontraktu, ale wszystko zmierza w tym kierunku.

W walce wieczoru na gali w Carson niekwestionowana mistrzyni świata w wadze półśredniej Cecilia Braekhus (34-0, 9 KO) będzie bronić pasów w starciu z Aleksandrą Magdziak-Lopez (18-4-3, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 26-11-2018 11:43:13 
Szkoda tego Gonzaleza troche po tych porażkach z Wangekiem wali sie jego kariera, albo kontuzje albo problemy z wizą a szkoda bo zawodnik bardzo dobry.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.