BEZ NIESPODZIANKI. LEBIEDIEW POKONUJE WILSONA

Denis Lebiediew (32-2, 23 KO) pewnie na punkty pokonał Mike'a Wilsona (19-1, 8 KO).

Przed pojedynkiem można było się spodziewać, że zwycięzca będzie tylko jeden. Po kilku pierwszych rundach wydawało się, że Lebiediew zakończy walkę przed czasem, tak się jednak nie stało i odniosł zwycięstwo po przeboksowaniu pełnych 12 rund.

Lebiedew jest obecnie obowiązkowym pretendentem do pasa WBA, przez moment pojawiały się nawet informacje jakoby walka Usyk - Bellew miała być zagrożona właśnie z tego powodu.

Walka finalnie się odbyła, ale w przypadku kiedy Usyk przeniesie się do królewskiej dywizji, Lebiediew podobnie jak Krzysztof Głowacki, zostanie pełnoprawnym mistrzem tej federacji.

Co do samej walki wieczoru w Monte Carlo...

Pierwsza runda to klasycznie proces badawczy, żaden z zawodników nie wystrzelił niczym spektakularnym.

W drugiej rundzie doszło do rozcięcia na twarzy Rosjanina, Wilson starał się odpowiadać i uporać się z ciosami na korpus Lebiediewa.

W późniejszych rundach mieszkaniec Czechowa rozkręcał się coraz mocniej bombardując tułów rywala. Widać było, że Wilson chce odpowiadać i nie wyszedł tylko po wypłatę, jednak praktycznie każdy jego cios był kontrowany, co poskutkowało rozbitym nosem i rozcięciem przy oku.

Lebiediew już do końca pewnie kontrolował pojedynek konsekwentnie obijając rywala.

Po 12 rundach sędziowie jednogłośnie punktowali na korzyść Rosjanina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 25-11-2018 01:08:46 
Kolejna juz walka Lebiedieva bez historii. Boksuje juz tylko dla kasy i nawet nieszczególnie sie stara albo poprostu bez mildronatu juz nie ta jakość. Szkoda ze odmowił udziału w pierwszej edycji wbss i nie wyraził zainteresowania udziałem w drugiej edycji.
 Autor komentarza: tapir
Data: 25-11-2018 03:20:04 
Czesc i czolem. ma ktos moze link do walki bivol vs pascal
?
 Autor komentarza: Horus1983
Data: 25-11-2018 09:09:01 
Bromantan

A może dlatego że ma już 39 lat...
 Autor komentarza: pavlus
Data: 25-11-2018 10:04:26 
W tej formie to by Pasternak z nim wygrał.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-11-2018 13:09:55 
Lebiedev najniższym nakładem sił wygrał z tym średniakiem nie tyle co wygrał bardzo wyraźnie wygrał wszystkie rundy z formy z Tym argentyczykiem co zunifikował tytułu by znokautował do 4 rundy tego Amerykańca/ trochę się myliłem pryznaję Lebiedev miałby problem z każdym z czołówki jak Masternak , Własow na pewno z Głowackim miał ciężko z Usykiem , Gasijevem i Dorticosem Bredisem dostał by prawdpodobnie czasówke
Plus dla ruska że ma dobrą technikę ładnie schodzi z linii ciosów łądnie technicznie walczy ale bez szans z wymienioną 4- ką najlepszą na świecie
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 25-11-2018 14:35:40 
No nie wiem w ostatniej walce Breidis dostał wydrukowany wynik ja punktowalem 8 do 4 dla Gevora, Garcarczyk twierdził ze zaden z amerykańskich dziennikarzy nie dał zwyciestwa Breidisa także tez ludzie bardziej sie odemnie znający widzieli wałek. Chodź nie lubie Lebeidieva za nieprzyjmowanie wyzwań raczej z Breidisem by wygrał tak jak wspomniałes dobrze schodzi z linni ciosów i dobrze kontruje Breidis nie dałby rady wejść na niego zapasami bo zaraz by kontre dostał.
Ciekawy jestem jak sobie Głowacki poradzi nawet Huck tak nie klinczuje jak Breidis, o punktowe zwycięstwo będzie bardzo ciężko, na Łotwie go nie zdyskwalifikują co pokazała walka z Perem, nie wiem czy Krzysiek będzie miał odpowiedź na zapasy.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 26-11-2018 10:52:47 
Denis podobno chce walczyć z Usykiem. Dlaczego nie, kolejny ruski skalp pojedzie do Ukrainy, no i kolejny pupil Putina dostanie w łeb. W sumie ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.