MENADŻER BRACI KLICZKO POPROWADZI KARIERĘ PETERA KADIRU!

Peter Kadiru dopiero co podpisał zawodowy kontrakt i z miejsca staje się jednym z ciekawszych prospektów wagi ciężkiej. Miejcie na niego oko!

Czarnoskóry Niemiec zdominował zmagania pięściarzy w młodszych grupach wiekowych. Zdarzały mu się wpadki, jak na przykład porażka przed czasem z Kamilem Mroczkowskim, ale w tych najważniejszych startach nie zawodził. Zrewanżował się zresztą Polakowi w półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy. A jako iż kamera BOKSER.ORG jest wszędzie, poniżej przypominamy Wam tamten pojedynek, a także późniejszą walkę o złoto.

Karierę 21-latka poprowadzi Bernd Boente, wieloletni menadżer braci Kliczko. - To jeden z największych talentów niemieckiego boksu i z pewnością ma potencjał, by w przyszłości wspiąć się na sam szczyt. Nasz zespół cieszy się mogąc pomóc Peterowi w jego podróży w boksie zawodowym - stwierdził Boente, szef grupy B + M Sport Management. - Teraz musimy zaplanować jego przyszłość i znaleźć odpowiedniego promotora. Dostaliśmy już parę ofert z całej Europy - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 21-11-2018 11:55:37 
Może do Top 30 sie dopcha......jeśli to ma być jeden z najciekawszych prospektow to widze ze niemcy w HW mają gorzej od nas
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.