WARRINGTON vs FRAMPTON: NA ROZPISCE WALKA MURRAYA Z N'JIKAMEM

Rozpiska gali 22 grudnia w Manchesterze zyskała właśnie kolejne interesujące zestawienie. W wadze średniej naprzeciw siebie staną uznane marki - Martin Murray (37-4-1, 17 KO) oraz Hassan N'Dam N'Jikam (36-3, 21 KO).

Głównym daniem tej imprezy będzie starcie Josha Warringtona z Carlem Framptonem. Na ringu zawodowym zadebiutuje Tommy Fury, młodszy brat Tysona, a perspektywiczny "ciężki" Nathan Gorman sprawdzi się na tle dawnego pretendenta do trzech pasów, Alexa Leapai. Bilety od 50 do 600 funtów.

- Znam tego faceta i przyglądam się mu od jakiegoś czasu. To będzie dobry rywal i dobra walka na tym etapie mojej kariery. N'Jikam wie jak boksować i muszę być w dobrej formie, by go pokonać. Nie interesują mnie już ośmiorundowe walki z kimś, kogo na pewno pokonam. Potrzebuję wyzwań, a takie przeciwnik na pewno przyjedzie tu po wygraną. Zwycięstwo nad kimś takim utrzyma mnie w grze o stawkę - mówi obchodzący niedawno 36. urodziny Anglik.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MotylPszczola
Data: 23-11-2018 00:02:41 
Walka miala byc z Szeremeta ale wyglada na to ze to polska strona odmowila. Przynajmiej tak twierdzi Murry w wywiadzie; https://www.youtube.com/watch?v=_nek-evC8Uo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.