KONFERENCJA PRZED GALĄ URBAN JUNGLE. CO WIEMY?

Około godziny temu zakończyła się pierwsza konferencja promująca galę Urban Jungle, organizowaną przez grupę Dariusza Michalczewskiego, Tiger Promotions.

Na gali obecni byli zawodnicy, którzy zaboksują lub prawdopodobne, że zaboksują na gali 8 grudnia, w tym: Izu Ugonoh, Mariusz Wach, Kamil Łaszczyk, Michał Olaś czy Przemysław Opalach.

Czego dowiedzieliśmy się z samej konferencji?

Izu Ugonoh (18-1, 15 KO) - Ali Eren Demirezen (10-0, 10 KO) walką wieczoru w Ergo Arenie. Jej stawką będzie pas WBO European gwarantujący skok, w którego rankingu czempionem jest Anthony Joshua, w tę stronę chcą też iść Izu ze swoim promotorem.

- Ali Demirezen jest to przeciwnik, który sprawy, że aby wygrać będę musiał wejść na wyżyny swoich możliwości - powiedział Izu.

- Przychodzę tu jako mistrz Europy i jako taki zamierzam opuścić Polskę, natomiast szanuję i nie lekceważę rywala - podsumował natomiast Demirezen.

Jako co-main event gali planowana jest walka Mariusza Wacha (33-4, 17 KO), przeciwnik jeszcze nie jest potwierdzony na 100%, wiele wskazuje natomiast, że będzie to Agron Smakici (14-0, 12 KO)

W Ergo Arenie do ringu wyjdzie również Michał Olaś (7-0, 6 KO). Jego przeciwnik nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony jednak mówiło się, iż to właśnie on może zastąpić Michała Cieślaka, który z kolei miał zmierzyć się z innym bohaterem Urban Jungle, Nikola Milaciciem (19-1, 13 KO)

Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO) 8 grudnia będzie miał okazję znowu pokazać się na zawodowym ringu po ponad rocznej przerwie, nazwisko rywala nie jest jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że nie będzie to przeciwnik z najwyższej półki. Sam Kamil nie ukrywa, że dla niego celem nadal jest zdobycie mistrzostwa świata i na grudniowej gali zacznie drogę do celu.

Przemysław Opalach (27-2, 22 KO) zaboksuje natomiast z zawodnikiem z Chorwacji, będzie to Bosko Misić legitymujący się rekordem 17-9, 15 KO.

- Będę chciał pokazać się jak najlepiej, bo w styczniu czeka mnie duża walka za granicą dlatego to będzie taki mały test - zdradził "The Spartan".

Transmisja z tego wydarzenia odbędzie się na antenach sportowych Polsatu, w Super Polsacie, jak i Polsacie otwartym.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-11-2018 16:43:49 
Fajne walki.
Jestem ciekawy Izu.
Mariusz Wach w tak krótkich odstępach?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2018 16:46:43 
Ten rzekomy Chorwat dla Wacha to kompletny no name ale na miejscu Mariusza bym uważał, Chorwaci potrafią boksować a ten warunkami nie będzie odstawał od Wacha. Poza tym jest młody i to jego szansa żeby się wybić, przynajmniej w Europie. Wątpię że Wach weźmie tą walkę, ale brawo dla Michalczewskiego za dobór przeciwnika.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-11-2018 17:48:14 
Cieszy powrót Izu, Łaszczyka no i Olsztyńskiego Carla Frocha. Wach tak szybko ? Byłbym zaskoczony.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 14-11-2018 17:50:31 
Brawo Darek Michalczewski.
Konkurencja już się sra. Niewygodni są nowi promotorzy jak Najman czy ktoś inny.Na narodowym zniszczyli event ale tu nie mają jak.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 14-11-2018 18:16:26 
Nie wiadomo czy Wasilewski zezwoli na walke Wacha okazuje sie ze nawet w przypadku przegranej ze Szpilką Wasilewskie ma jakies prawa do niego. A znając promotorka moze sie nie zgodzić na walke Mariusza. Wasilewski bardzo lubi rzucac kłody pod nogi innym promotorm także zobaczymy. Co do Izu jezeli ktoś mysli ze Izu pójdzie do przodu i zaatakuje to sie głeboko rozczaruje prosty boks lewy prawy prosty i na tym sie skończy ale prawdopodobnie wygra.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 14-11-2018 18:38:01 
Zatrzymania Wacha i Łaszczyka w drodze do Gdańska już nie przejdzie, trzeba będzie wymyślić coś nowego. Może tym razem przestawić im nawigację i chłopaki zamiast w Gdańsku wylądują na Węgrzech.
 Autor komentarza: xionc
Data: 14-11-2018 18:39:40 
To zdanie jest po prostu niezwykle: "Walka Izu Ugonoh - Ali Eren Demirezen walką wieczoru w Ergo Arenie, której stawką będzie pas WBO European gwarantujący skok, w którego rankingu z kolei czempionem jest Anthony Joshua, w tę stronę chcą też iść Izu ze swoim promotorem."

Najpierw mamy bezokolicznik zdania: "walka - walką wieczoru", potem zdanie podrzedne przydawkowe "ktorej stawka bedzie pas", gdzie mamy kolejna przydawke: "WBO European", do ktorego niepoprawnie odnosi sie kolejne zdanie podrzedne przydawkowe "w ktorego rankingu jest AJ", a potem jest kolejne zdanie podrzedne, tu juz zgaduje, bo maja wyobraznia sie konczy, ze jest to zdanie okolicznikowe celu "w te strone chca tez isc...".

Zdanie potwor... :)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 14-11-2018 19:10:28 
Darek pisał artykuł to tak te zdania źle sklejone .
Czyżby Wach zrobił już promocję wyprzedaży swojego rekordu ?
Walczyć od razu po takiej ciężkiej walce ?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 14-11-2018 19:49:31 
Wacha chcą zajechać czy co poczekam zobaczymy co wyjdzie z tej promotorki Michalczewskiego.

izu to jedyny perspektywiczny zawodnik ale 31 lat skończone szkoda czasu na bumów teraz to rywale średni solidni
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-11-2018 20:28:04 
Nazwiska fajne. Mocny poczatek Tigera.

Ciekawym Wacha, bo dotad trenowal raz do roku, a teraz dwie walki w 3tyg? Moze chociaz wystawia mu jakiegos leszcza.
 Autor komentarza: Czengont
Data: 14-11-2018 23:50:09 
Powinni Jurka Urbana pozyskać do promocji gali...
 Autor komentarza: ckwilk
Data: 16-11-2018 00:27:05 
Wach może śmiało walczyć, bo jak widać po nim Szpilka mu najmniejszej krzywdy nie wyrządził, a w tym wieku nie ma na co czekać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.