WYPŁATA ŻYCIA DLA BELLEW, EKSPERCI NIE DAJĄ MU SZANS Z USYKIEM

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) stoczy dziś najważniejszą i być może ostatnią walkę w karierze. I dostanie za to wypłatę życia.

Rywalem bombardiera z Liverpoolu będzie bezdyskusyjny mistrz świata (WBC/WBA/IBF/WBO) kategorii junior ciężkiej, Aleksander Usyk (15-0, 11 KO).

- On za bardzo trudny pojedynek z Masternakiem, który decydował o jego sportowej przyszłości, dostał mniej niż 80 tysięcy funtów. Za Makabu o pas niewiele więcej. Potem jeszcze więcej za Haye'a, ale już za rewanż z Haye'em dostał tyle, że jego dzieci są już zabezpieczone - mówił kilka dni temu promotor i w życiu prywatnym przyjaciel dzisiejszego pretendenta, Eddie Hearn.

Angielscy dziennikarze zdradzili, że za wspomniany rewanż z "Hayemakerem" Tony dostał aż 2,5 miliona funtów. Tym razem ma dostać nieco więcej. Z drugiej strony walka z Usykiem, którego gaży nie znamy, ma przynieść blisko 15 milionów funtów zysku, więc jest z czego opłacić tych znakomitych bokserów...

Co ciekawe magazyn The Ring spytał dwudziestu ekspertów o wynik końcowy tej walki. WSZYSCY wskazali na wygraną Ukraińca - czternastu na punkty, sześciu przez TKO w drugiej połowie potyczki. Nić więc dziwnego, że skazywany na porażkę Bellew zasłużył na godziwą wypłatę...

Transmisja z gali w Manchesterze trwa - przeprowadza ją Polsat Sport i Polsat Sport Fight.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-11-2018 20:09:28 
To nie pierwszy raz by było gdyby pretendent dostał więcej kasy niż mistrz.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 10-11-2018 20:23:28 
Jestem ciekaw skad te wyliczenia. Ze sprzedaża PPV jest bardzo róźnie a poza igrzyskami Usyk w anglii chyba nie walczył. Z tymi wyliczenimi to u nich pewnie tak samo jak z zawyżaniem frekwencji na walkach.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 10-11-2018 20:41:15 
a ja nie skreślam całkowicie Bellew wiadomo zdecydowanym faworytem Bellew ale jak zaryzykuję i ruszy na Usyka to może być Ciekawy.

Usyk to duży cruser jeśli chodzi o budowę obręcz Barkowa łapa nieco wieksza od Bellew myśle że miedzy walkami waży co najmniej 95 kg jak nie więcej.


Jak Przejdzie do ciężkiej to będzie miał wymiary jeśli chodzi o wzrost i wagę przypominał Holyfieldai i Głazkowa 189 wzrostu i około 98-do 100 kg
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.