GŁOWACKI-WŁASOW: W CHICAGO ZABOKSUJE RÓWNIEŻ GRZEGORZ SOSZYŃSKI

Grzegorz Soszyński (22-1-1, 11 KO) pod koniec czerwca udanie powrócił po ponad sześcioletniej przerwie, pokonując już w drugiej rundzie Mike'a Sawyera. Kolejny pojedynek nasz polonijny wojownik stoczy w najbliższą sobotę.

W ten weekend w UIC Pavilion w Chicago odbędą się dwa ostatnie ćwierćfinały turnieju World Boxing Super Series w wadze junior ciężkiej. W jednym z nich Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO) spotka się z Maksimem Własowem (42-2, 25 KO), w drugim obejrzymy walkę Briedis vs Gevor. Ale przed nimi wystąpi właśnie Grzesiek - również w limicie 90,7 kilograma.

Pięściarz z Zakopanego, mieszkający od jakiegoś czasu w Chicago, zaboksuje na dystansie sześciu rund. Jego rywalem będzie balansujący pomiędzy dywizją ciężką a cruiser Keith Barr (18-11-1, 7 KO).

- Było dostępnych tylko sześć rund, ale to dobre przetarcie przed jakimś większym wyzwaniem. Ważne, że mogę się pokazać na tej gali przed naszą Polonią. To dla mnie naprawdę bardzo ważne - mówi 36-letni obecnie Soszyński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-11-2018 06:28:15 
Trzymam kciuki za Głowackiego. Szoszyński jak chciał się pokazać w Stanach to chyba powinni mu znaleźć trochę lepszego przeciwnika.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.