CANELO vs FIELDING: NA ROZPISCE WALKA BETERBIJEWA ZE SMITHEM JR

Ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o tym, że Joe Smith Jr (24-2, 20 KO) - pogromca Fonfary i Hopkinsa, będzie kolejnym rywalem Artura Beterbijewa (13-0, 13 KO), mistrza świata federacji IBF w wadze półciężkiej. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów.

Wcześniej Amerykanin był łączony z Dimitrijem Biwolem, championem WBA. Ostatecznie stanie naprzeciw równie mocno bijącego Beterbijewa.

Walka odbędzie się 15 grudnia w sławnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Ich starcie poprzedzi danie główne, czyli pojedynek Saula Alvareza (50-1-2, 34 KO) z Rockym Fieldingiem (27-1, 15 KO). Wcześniej potwierdzono występ na rozpisce Davida Lemieux (40-4, 34 KO).

Beterbijew cztery tygodnie temu po krótkiej ringowej wojnie ze stratami po obu stronach znokautował ostatecznie w czwartej rundzie Calluma Johnsona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 03-11-2018 06:30:38 
Ciekawe czy Beterbijew znów coś przyjmie.

Niesamowite, że jeden z najlepszych bokserów obecnie ma 13 walk w wieku 33 lat. Niesamowite tym bardziej, że każdy fan boksu zna nazwisko od dobrych 5-8 lat.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-11-2018 10:53:46 
A ja będę kibicował z całego serca Smithowi jr., głównie za to jak zakończył karierę Hopkinsowi. Poza tym ta jego naturalna siła. Myślę że jak zrani Beterbijewa to może być sensacja. Artur stanowczo za dużo zbiera, nie robi użytku z wyszkolenia technicznego, które ma fenomenalne, no i bardzo rzadko walczy. Faworytem Beterbijew, ale to będzie krótka walka i ktoś ją zakończy na plecach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.