ZWYCIĘZCA REWANŻU WHYTE-CHISORA MOŻE BYĆ KOLEJNYM RYWALEM JOSHUY

Anthony Joshua (22-0, 21 KO) będzie otwarty na walkę rewanżową z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO), jeśli ten pokona pod koniec roku Derecka Chisorę (29-8, 21 KO).

W czwartek oficjalnie potwierdzono, że Whyte i Chisora zmierzą się 22 grudnia w O2 Arena w Londynie. Joshua wróci na ring 13 kwietnia na Wembley. Jego priorytetem pozostaje walka unifikacyjna z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), ale w przeszłości obozy obu pięściarzy nie były w stanie osiągnąć porozumienia.

- Wiesz, że jesteśmy gotowi, Wilder. Bądź tylko realistyczny w negocjacjach. To twój problem, nie mój - oznajmił Joshua.

- Czekam na walkę Whyte-Chisora, zamierzam się na nią wybrać. Świetnie jest wyrwać się z treningu i pójść popatrzeć na tych gości, zobaczyć to wszystko z innej perspektywy. Chcę, żeby wygrał Chisora, bo to mój człowiek, obaj pochodzimy z północno-zachodniej części Londynu. To ambasador gymu Finchley ABC i był dla mnie wzorem do naśladowania, kiedy zaczynałem trenować. Ale z drugiej strony chcę, żeby wygrał Dillian, bo chcę z nim znowu zaboksować. Jeśli Wilder nie zgodzi się walczyć 13 kwietnia, to będą moje dwie opcje. Obu życzę powodzenia, wygrana nad każdym z nich będzie dla mnie znacząca - dodał.

Whyte i Chisora walczyli już ze sobą w grudniu 2016 roku. Po trwającej dwanaście rund wojnie Whyte wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 02-11-2018 13:12:01 
Pisałem ze walka Whtye Chisora będzie na 99 % ,dlatego wzięli Haye ,bo pewnie Ediemu z ograniczonym umysłowo Derekiem ciężko sie negocjowało.Edi nie ma nikogo na ten moment dla Whyte żeby mu zrobić jakiś z dupy eliminator ,ale żeby to jakoś wyglądało. Inni przeciwnicy jak Ortiz czy Miller zostali odrzuceni, bo to za duże ryzyko dla Diliana było ,a w kwietni Wembley musi być pełne.
Trzeba zarobić ,a Aj - Whyte się dobrze sprzeda.
We wrześniu Pulev ,później chińczyk lub Miller i do walki z DW raczej nie dojdzie.
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 02-11-2018 16:57:29 
do walki dojść dojdzie, ale aj juz dawno powiedział w jakimś programie w tv , ze po prostu jeszcze nie jest gotowy na DW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 02-11-2018 18:05:41 
No prosze, a zarzucano DW, ze 2x ze Stivernem, ze chcial 2x Arreole...
 Autor komentarza: Zarev
Data: 02-11-2018 18:09:46 
@gerlach
Od porazki z AJ White wygral z Chisora, Heleniusem, Browne i Parkerem. Z kim wygrali Stiverne czy Arreola przed DW?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 02-11-2018 19:14:27 
Chisora i Whyte nie będą szczędzić ciosów ale tym razem stawiam na Whyte nie jest wirtouozem ale ma mocny cios choć to nie będzie spacerek myśle że tym razem usadzi Chisore .

dz
ale z kolei Joshua jak się spotka z Whytem to ko będzie jeszcze szybciej walka bez Historii
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 02-11-2018 23:20:11 
Chisorę w starciu z Takamem wielu skazywało na pożarcie a udało mu się wygrać.Nie wykluczone ze korzystając ze D korzystając z dobrej passy DC udanie zrewanżuje się na łajdaku.W przypadku Del Boya wszystkiego można się zdarzyć : ]
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.