Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-30

 ROCZNICA 'THE RUMBLE IN THE JUNGLE' - MUHAMMAD ALI vs GEORGE FOREMAN

Czterdzieści cztery lata temu - dokładnie 30 października 1974 roku, na stadionie w stolicy Konga-Zairu Kinszasie doszło do jednej z najsłynniejszych walk w historii zawodowego boksu. Mistrz świata wagi ciężkiej George Foreman stanął do trzeciej obrony pasów WBA i WBC przeciwko byłemu dwukrotnemu czempionowi, Muhammadowi Alemu. Ich starcie, które zapisało się w annałach boksu jako 'The Rumble in the Jungle'!MICHAŁ CIEŚLAK O SKOMPLIKOWANEJ SYTUACJI I NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI

- Jestem zawodnikiem i wolałbym mówić w wywiadach o walkach, a nie o rozgrywkach promotorskich. Chciałbym skupić się na trenowaniu i tym, co najlepiej umiem, czyli boksowaniu. Rozmawiamy z promotorami i wkrótce wszystko się wyjaśni - mówi Michał Cieślak (17-0, 11 KO), z którym porozmawialiśmy o zamieszaniu z promotorami i potencjalnej walce w Gdańsku na gali Darka Michalczewskiego. Zapraszamy!


MIĘDZYNARODOWY PUCHAR KARPAT - FINAŁ - KROSNO

Każdy nowy projekt rodzi się w bólach, ale dzięki pasjonatom, ma szansę stać się czymś, dzięki czemu ukryte talenty będą mogły zabłysnąć w pełnym blasku. Wtedy nikt nie pamięta o trudnych początkach, takich jakie obserwujemy na Podkarpaciu. Zapraszamy na podsumowanie pięściarskiego roku w Krośnie.