Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-29

 


LUDWIK DROŻDŻYŃSKI PO GALI 'BITWA O ŚLĄSK II'

Transmitowaliśmy dla Was galę 'Bitwa o Śląsk II' z kilkoma ciekawymi potyczkami, zarówno w boksie olimpijskim, jak i zawodowym. Po wszystkim porozmawialiśmy z Ludwikiem Drożdżyńskim, promotorem tej imprezy. Podsumowaliśmy sobotnią galę i porozmawialiśmy o dalszych planach na przyszłość. Zapraszamy.WIDEO: ALL ACCESS - SZPILKA vs WACH (odc. 1)

Już 10 listopada na gali KnockOut Boxing Night #5 w Gliwicach Artur Szpilka (21-3, 15 KO) zmierzy się z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO). Pojedynek byłych pretendentów do mistrzowskich pasów wagi ciężkiej zapowiada mini-cykl 'All Access'. Pierwszy odcinek poświęcony jest Arturowi Szpilce. Przygotowania Mariusza Wacha zostaną pokazane w odcinku drugim.


KALENDARZ KIBICA 2018

Pięściarski rok zbliża się ku końcowi, więc może warto przypomnieć co za nami. Jak prezentuje się obraz imprez boksu olimpijskiego. Zapraszamy do znanego wszystkim Kalendarza Kibica 2018. Oczywiście zachęcamy do współtworzenia tego działu i nadsyłanie wszelkich informacji o wydarzeniach w regionie - tak dużych, jak i mniejszych.


MOCNE WYZWANIE W JAWORZNIE

W najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania dwóch mocnych zespołów podczas XIII Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka - JKB Jawor Team przyjmuje na swoim terenie słowacką drużynę BOX Club Nitra. Jesteśmy pewni świetnego widowiska.