FURY: JEŚLI POKONAM PULEWA, JOSHUA BĘDZIE MNIE UNIKAŁ

W sobotę na ringu w Sofii dojdzie do ciekawie zapowiadającego się eliminatora w królewskiej dywizji pomiędzy Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO) a Hughie Furym (21-1, 11 KO). Brytyjczyk jest przed tym bojem tak pewny swego, że już wybiega myślami w przyszłość. A w niej widzi siebie naprzeciw zunifikowanego czempiona Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO).

Taki pojedynek byłby realny, gdyż starcie z Bułgarem jest dla kuzyna Tysona Fury'ego pojedynkiem o pozycję obowiązkowego pretendenta do mistrzowskiego pasa z ramienia federacji IBF. Sam Hughie nie sądzi jednak, by nawet pokonanie "Kobry" zapewniło mu walkę z AJ-em.

- Nie sądzę, by on wziął tę walkę. Prawdopodobnie będzie mnie unikał, szukając łatwiejszych wyzwań - mówi o ewentualnym boju z Joshuą pięściarz z Manchesteru.

Według Fury'ego starcie z Pulewem będzie o tyle trudne, że pięściarz z Bułgarii będzie starał się unikać bezpośredniej konfrontacji. Hughie jednak zapowiada, że jest przygotowany na każdy scenariusz.

- Jesteśmy przygotowani na wszystko. Jeśli on będzie przez cały czas uciekał, znajdę na to sposób. To będzie ekscytująca noc - stwierdził Fury.

Transmisja z pojedynku Pulew vs Fury w sobotę od godz. 22.00 na antenie TVP Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: StefanBatory
Data: 25-10-2018 22:10:56 
zapisz sie na balet chłopie
 Autor komentarza: ktosik
Data: 25-10-2018 22:16:20 
Trzeba jeszcze zadawać ciosy a nie pacać.
 Autor komentarza: Laik
Data: 25-10-2018 22:26:04 
Fury ma rację. Jak stanie się pretendentem to Joshua będzie unikał go jak ognia.
Żaden z zarobek z Hujego
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 25-10-2018 22:26:12 
xd
 Autor komentarza: mirage
Data: 25-10-2018 22:40:06 
Ten pajac Fury to gorszy typ niż niemiecki pseudobokser Sven Ottke. Każdy rozsądny pięściarz powinien go unikać
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 25-10-2018 22:56:23 
Bardzo mnie ciekawi ta walka.
1. Bułgar jest stary ale w większości aspektów bokserskich lepszy. Nawet bez wałka wg mnie jest faworytem. Uwaga, podkreślam - jeśli jest w formie i naprawdę chce wygrać.
2. Walka jest w Bułgarii, czyli wiadomo komu ew. mogą sedziowie pomagac.
I teraz pytanie: po jaką cholerę obóz Furego zdecydował się walczyc w tak niekorzystnych warunkach, z tak trudnym przeciwnikiem? No cóż, może coś wiedzą czego my nie wiemy, a co pozwala na wynik patrzeć z optymizmem...
 Autor komentarza: Nestor
Data: 25-10-2018 23:31:17 
Jeżeli Pulev bedzie walczył tak jak z Chisorą, to spokojnie to wygra. Natomiast gdyby przyszło co do czego, to Joshua Hujego skręciłby jedną ręką w chiński paragraf. Hughie - nie ta liga !
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-10-2018 23:57:47 
Kubrat Pulev sprawia wrażenie bardzo pewnego siebie przed tą walką. Obaj zawodnicy prezentują podobny styl walki. Obaj mają świetny lewy prosty, obaj dobrze pracują na nogach. Moim zdaniem więcej atutów na zwycięstwo ma jednak Hughie Fury. Jest młodszy, ma lepsze warunki fizyczne, dłuższy jab, zadawany pod różnymi kątami. Pulev dobrze porusza się na nogach, ale Hughie jest pod tym względem lepszy. Myślę, że Bułgar nie poradzi sobie z mobilnością Furego. Pulev woli bardziej walkę na środku ringu, a tutaj będzie musiał ścinać ring, gonić rywala. Myślę, że w drugiej części pojedynku Bułgar wysiądzie kondycyjnie. Po stronie Puleva stoi duże doświadczenie, może siła fizyczna, może sędziowie, którzy w walce z Kevinem Johnsonem pozwalali Kubratowi na faule. Zakładam jednak, że skoro szybszy od Puleva Parker miał problem dobrać się do skóry Hughiego to tym bardziej Pulev może napotkać tu problemy.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 26-10-2018 06:38:38 
Delikatnym faworytem Pulev..Ma większe doświadczenie i jak dla mnie prezentuje ciekawszy styl..Ale żaden wynik nie będzie tu sensacją..Natomiast Antek Furego rozerwał by w ringu..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-10-2018 07:31:14 
Pulev na punkty
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 26-10-2018 08:27:15 
Tez bym unikal tego nudziarzaze by zarabiac wiecej za lepsze walki

Natomiast tutaj wygra Fury - duzy duzy skill, obrona, Pulew wiecznie nieaktywny, no i nigdy na mnie jakiegos porazajacego wrazenia nie robil
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-10-2018 09:04:42 
Hjuji fjuri zabawny niczym uderzenia ghosbuster piszący niegdyś że AJ będzie unikał Browne'a...

Chciałbym by Kubrat utarl młodemu nosa i zakończył te żałosne skomlenie. Niestety mam obawy. Dawno Kubrata nie widziałem. Rozstanie z promotorem i brak sensownej aktywności plus wiek sprawiają że nie wiadomo ile z najlepszego Kubrata jeszcze zostało. Oby jak najwięcej.
Kobra jest silniejszy i ma znacznie groxniejszy Jabłońskiego który rzeczywiście krzywdzi a nie odgania muchy. Fury jest jednak wyższy i będzie uciekał jak zajączek i obawiam się ze w ten sposób wykica zwycięstwo. Kubrat nie grzeszy bomba pojedynczą więc raczej go nie skosie ale liczę że mocno siądzie na Furym którego ciosu raczej nie powinien się obawiać i tym samym sprawi że Fury jak i z Parkerem przejedzie się na tym zwiewaniu i werdyktu nie dostanie. Chciałbym zobaczyć minę tego cwaniaczka gdy znów sędziowie nie popra jego ringowego mechania w powietrze i uciekania przemieszanego z rozpaczliwym klinczem. A tak w ogóle to nie rozumiem i nigdy nie rozumiałem zachwytu nad młodym Fury. Moim zdaniem nawet jego team poluje już tylko na duże wypłaty bo perspektyw na bycie na szczycie brakuje. Stąd płacze do AJ który zdmuchnalby tego szczupaka w 4 rundy. No chyba że by w tym swoim sprincie uciekał pomiędzy trybunami.
 Autor komentarza: wiegro9923
Data: 26-10-2018 10:17:00 
Pulew powinien go spokojnie wypunktowac
 Autor komentarza: samqualis
Data: 26-10-2018 14:42:52 
no faktycznie Hughie , jesteś tak groźny że AJ będzie cię unikał do końca kariery ..

widzę że już każdy marzy o wypłacie życia z Antkiem ..
 Autor komentarza: Junito
Data: 26-10-2018 15:23:00 
Furego ciążko się ogląda w ringu, ale to co gada jest jeszcze gorsze.

Wiadomo o której wychodzą, o 22 czy później?

Pulew dla mnie faworytem, walka może być podobna do tej z Parkerem, ale przegrana Hughie wyraźniejsza.
 Autor komentarza: raflo
Data: 26-10-2018 20:08:26 
Pulev ma argumenty żeby wygrać na punkty jak i przed czasem.Wiedząc, że przed nim ostatnia szansa, napewno przygotowany jest dobrze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.