PULEW I FURY PEWNI SOBOTNIEJ WYGRANEJ - KTO MA RACJĘ?

Już w sobotę naprzeciw siebie w eliminatorze do tronu federacji IBF wagi ciężkiej staną Kubrat Pulew (25-1, 13 KO) i Hughie Fury (21-1, 11 KO). Lepszy z tej dwójki zapewni sobie status oficjalnego pretendenta dla Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO).

- Po raz pierwszy walka takiego kalibru odbywa się u nas w Bułgarii. Zmierzę się z bardzo dobrym rywalem, wierzę jednak, że większe doświadczenie sprawi, iż to ja wygram. Za mną bardzo mocny i udany obóz przygotowawczy. Ciężko przepracowałem trzy miesiące z trenerem i całym sztabem. Nie mógłbym być teraz w lepszej formie niż jestem obecnie. Hala się zapełni, a kibice poprowadzą mnie do zwycięstwa - stwierdził Pulew.

- Nie lubię śmieciowego gadania, mam bowiem szacunek dla każdego przeciwnika. Niech po prostu wygra lepszy. Nie mogę się już doczekać. Po tak ciężkim obozie sama walka powinna być już prosta. Przybyłem tu po zwycięstwo i będę przygotowany na wszystko co zaproponuje mi rywal. Szykuje się świetny pojedynek, choć po tym, co zobaczyłem na treningu medialnym, nie mam się chyba raczej czego obawiać - powiedział z kolei Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 25-10-2018 09:48:09 
Ja bym nie ocenial po trningu medialnym, zawsze mam wrazenie, ze tam niepelnosprawni wystepuja. :) nikt nie chce ryzykowac kontuzji przed walka, wiec nawet mocniej sie nie zamachna :)
 Autor komentarza: tysiok
Data: 25-10-2018 09:59:27 
Jeden i drugi dostanie potężny łomot od Antka. Strata czasu.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 25-10-2018 17:37:31 
Pulew rozjedzie Latającą muchę Furego.Chyba ze mucha będzie ciągle uciekała i waliła w powietrze to sędziowie dadzą wygraną Muszce.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 25-10-2018 20:32:59 
Pulew bokser bezbarwny.Dostał w baniak od Władka raz i było pozamiatane a do tego momentu wydawało się ,że coś tam zawalczy.Czy młody go trafi i do tego mocno?Na terenie swoim sędziowie mogą dać wygraną Pulewowi bo to chyba koniec kariery a i tak rzadko walczył to i kasy mało.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 25-10-2018 21:04:36 
Akurat Młody Fury to odwrotność cwaniaka kuzyna nie pyskuję ale też słabszy fizycznie bez ciosu jedno co ich łączy to dobra praca nóg Pulew mimo 36 lat to czołówka wagi ciężkiej nie jest słaby ficzynie ma 194 ok 113-115 kg wagi dobry lewy prosty dla mnie nieznacznym faworytem Pulew ale nie zdziwi mnie jak Fury nieznacznie wygra a dadzą werdykt Bułgarowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.