CORAZ BLIŻEJ WALKI MAYWEATHER vs NURMAGOMIEDOW W MOSKWIE?

Marcin Olkiewicz, Boxingscene

2018-10-23

Gwiazdor UFC Chabib Nurmagomiedow coraz śmielej mówi o ewentualnym pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO). Rosjanin rozmawiał już w tej sprawie z sekretarzem generalnym Rosyjskiej Federacji Bokserskiej i jest bardzo dobrej myśli.

Spekulacje, że "Money" może po raz kolejny powrócić z bokserskiej emerytury i spotkać się w ringu z największą obok Connora McGregora gwiazdą mieszanych sztuk walki trwają już od kilku tygodni. Mówi się nawet, że Umar Kremeliew (sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Bokserskiej) oferuje wielkie pieniądze, aby taki pojedynek odbył się na sławnym Stadionie Łużniki w Moskwie.

- Dziś odbyło się spotkanie z sekretarzem generalnym Rosyjskiej Federacji Bokserskiej Umarem Kremeliewem. Rozmawialiśmy o walce z Mayweatherem, chcemy aby odbyła się na stadionie Łużniki w Moskwie. Wszyscy są przekonani, że zgromadzimy na trybunach 100 tysięcy widzów i pobijemy wszelkie rekordy sprzedaży płatnych transmisji. Co najważniejsze, w narożniku znajdzie się mój ojciec, bo wiza do Rosji nie jest potrzebna - obwieścił Chabib Nurmagomiedow.