HEARN ZGADZA SIĘ Z ARUMEM: SHOWTIME WYCOFA SIĘ Z BOKSU

Eddie Hearn zgadza się z Bobem Arumem, który stwierdził, że w przyszłym roku telewizja Showtime pójdzie w ślady HBO i wycofa się z boksu.

HBO, która transmitowała pojedynki bokserskie od 45 lat, ogłosiła niedawno, że w tym roku pokaże ostatnią galę. Zdaniem Aruma boks przestanie transmitować też konkurencyjna stacja Showtime. - Świat nigdy nie pozostaje taki sam, ciągle się zmienia. Czas takich telewizji jak Showtime i HBO już minął - mówił ostatnio szef stajni Top Rank.

- Widziałem komentarz Aruma, że Showtime pójdzie w ślady HBO i wycofa się z tego biznesu. I ja się z tym zgadzam. Konkurencja będzie teraz ostra. HBO po prostu nie chciała się dłużej w to bawić. Wszyscy, którzy chcą konkurować, będą musieli dużo inwestować. Pretendenci w wadze średniej będą musieli walczyć na DAZN. Tak samo jak ktoś będzie chciał walczyć z Anthonym Joshuą - również będzie musiał wtedy przejść do DAZN - powiedział Hearn.

Brytyjski promotor podpisał w tym roku intratny, opiewający na miliard dolarów kontrakt z platformą streamingową DAZN. Będzie ona pokazywać w USA walki m.in. wspomnianego Joshuy i Saula Alvareza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2018 17:01:34 
Ciekaw kto siedzi za ta platformą DAZN, zapewne tak jak ja nikt o nich nigdy nie słyszał a oni znikąd wchodzą jak burza na rynek bokserski z taką kasą eliminując przy tym konkurencję taką jak HBO i Showtime którzy są na rynku od dekad.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 23-10-2018 18:14:36 
Żydowsko-rosyjski oligarcha to sponsor DAZN.

"Serwis DAZN należy do brytyjskiej firmy Perform Group. Ta z kolei jest własnością holdingu Access Industries, za którą stoi urodzony w 1957 r. w Odessie w dawnym Związku Sowieckim Leonard Bławatnik. W 1978 r. jego rodzina wyemigrowała z ZSRS. Len Blavatnik - tak teraz pisze się jego nazwisko - w USA studiował i założył Access Industries. Dorobił się na inwestycjach po upadku komunizmu w dawnym ZSRS, a także dzięki interesom w Ameryce Południowej i Europie. Dziś jego majątek szacowany jest na prawie 20 miliardów dolarów. Według rankingu „Forbesa” to 40. najbogatszy człowiek świata."

"Perform jest prywatną, nienotowaną na giełdzie firmą i nie ujawnia swoich finansów"

Samo finansująca się grupa ,o watpliwych źródłach dochodu. Ma osiągnąć rentowność po 10 latach.
Widać nie chcą zarabiać obecnie ,a obracać gotówka czy może ją "prać". Wszystkim się to teraz podoba i promotorom ,i bokserom ,bo to wielki zastrzyk gotówki ,oraz subskrybentom ,gdyż nie będzie ppv. Jak będzie z nimi czas pokaże.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2018 19:39:07 
UP
W sumie nie szperałem nigdzie ale od razu przyszło mi do głowy że za tym stoi jakiś Rusek.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-10-2018 20:34:10 
Bez staraha czyli żydzi rzodzą tym razem czy Hbo czy np. Wytwórnia Warner Bros żydowsko - Amerykańska czyli kółko się zamyka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.