CANELO PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z GOLDEN BOY PROMOTIONS

Saul Alvarez (50-1-2, 34 KO) będzie występować na galach Eddiego Hearna na platformie streamingowej DAZN, ale szef stajni Matchroom Boxing nie będzie jego promotorem.

Eric Gomez, prezydent promującej Meksykanina stajni Golden Boy Promotions, poinformował, że grupa przedłużyła kontrakt z "Canelo" o cztery kolejne walki. - Jest z nami, jest bardzo szczęśliwy - stwierdził.

Dodał, że ma nadzieję, iż 28-letni Alvarez pozostanie pięściarzem GBP już do końca zawodowej kariery. - Jest z nami od ponad dziesięciu lat. Kolejne dziesięć? Dlaczego nie! - powiedział.

Platforma DAZN pokaże w USA jedenaście najbliższych walk Meksykanina. "Canelo" zarobi za nie gwarantowane 365 milionów dolarów. To największy kontrakt w historii boksu.

Najbliższy pojedynek Alvarez stoczy 15 grudnia w Nowym Jorku, gdzie zaboksuje z regularnym mistrzem WBA w kategorii super średniej Rockym Fieldingiem (27-1, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ktosik
Data: 23-10-2018 11:47:59 
Eddie Hearn pewnie nie jest z tego zadowolony.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2018 17:08:29 
Dodał, że ma nadzieję, iż 28-letni Alvarez pozostanie pięściarzem GBP już do końca zawodowej kariery. - Jest z nami od ponad dziesięciu lat. Kolejne dziesięć? Dlaczego nie!

Do póki będzie można na nim zarabiać to będą go uwielbiali. Ciekawe czy z takim entuzjazmem by go trzymali jak by teraz ze 3-4 walki przegrał po rząd? Wszyscy kochają zwycięzców a promotorzy najbardziej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.