DeGALE: W KOŃCU BĘDĘ MÓGŁ UCISZYĆ EUBANKA

James DeGale (25-2-1, 15 KO) ma nadzieję, że uda się zakontraktować walkę z Chrisem Eubankiem Jr (27-2, 21 KO) i będzie mógł w końcu uciszyć swojego rodaka.

- Na naszym krajowym rynku będzie to wielka walka. Myślę, że nasze style świetnie będą do siebie pasować. Stawka będzie wysoka, szykuje się świetny pojedynek - mówi "Chunky".

- Eubank opiera się na swoim silniku i częstotliwości zadawania ciosów, ale ma problemy za każdym razem, kiedy poprzeczka wędruje wyżej. O walce ze mną mówi już od czasów amatorskich, w końcu będę miał więc okazję do wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia, żeby go zdominować i uciszyć na dobre - dodaje.

Walka DeGale-Eubank planowana jest na 8 grudnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ktosik
Data: 22-10-2018 14:18:47 
Ciekawa walka Eubang ma kondycji na 20 rund co pokazał niejednokrotnie walcząc cały czas w superszybkim tępie jak np z Saint Gerogem - te szaleńcze ataki w 12 rundzie.

Jeśli jednak Eubank nie wyciągnął wniosków i dalej będzie chciał tylko urywać głowy seriami xciosów, zaś De Geale zaboksuje mądrze to wygra z Eubangiem Juniorem.

Dośqwiadczenie obaj mają podobne jeśli chodzi o klasę i ilość rywali.
Dla mnie jednak Eubank Jr minimalnym faworytem 55:45 mimo nieco lepszych warunków fizycznych De Gale

Lubię wagę średnią, super-średnią i półciężką, moim zdaniem toczy się tam więcej efektownych pojedynków niż w tej całej HW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 22-10-2018 14:42:43 
Pół srednia jeszcze jest kozak. Co do pół ciężkiej to mi sie wydaje ze jak na tą chwilę panuje posucha.....brak jakiś wyjatkowych zawodnikow, tak jak jescze nascie lat temu powiedzmy Roy Jones, Hopkins, Tarver, Glen Johnson, Dawson itp itd.

Eubank jr faworytem
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 22-10-2018 14:51:49 
DeGale forma leci w dół. Eubank ma dużą szansę go przełamać i to on jest faworytem. Choć z drugiej strony Jackowi się nie udało, a myslę, że Jack by złożył Eubanka.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 22-10-2018 15:14:55 
Maz racje jeśli chodzi o półśrednia mi jednak chodziło o to jakie wagi najbardziej mnie interesują jak kimit wagowy
Sam kiedyś trochę boksowałem w superśredniej oczywiście amatorsko tak sobie po prostu dla wprawy i może stąd sentyment pozostał.

Co nie zmienia faktu ze dziś to np w lekkiej Łomaczenko jest wirtuozem za to półśrednia to cała jest mocna Crawford, Pacquiao, Errol Spence Jr

Dziwi mnie w ogóle ta ciężka że tam nawięcej pieniędzy idzie, oczywiście były wyjątki jak Mayweather czy choćby Cynamon, ale ogólnie to największa ilość pięściarzy zarabia chyba najwięcej w HW - a wcale nie ma tam aż tylu efektownych walk jak choćby we wspomnianej półśredniej.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-10-2018 19:02:33 
DeGale miał już chyba iść na emeryturę ze 2 lata temu, coś mi świta. Szuka walk żeby jeszcze dobrze zarobić. Myślę że Eubank go rozbije bo w DeGalu nie ma już żadnej sportowej ambicji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.