Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-20

 


WAWRZYK O SZPILKA vs WACH: TO BĘDZIE NIESAMOWITA WALKA

- To będzie niesamowita, emocjonująca walka. Jedyna walka w dzisiejszym polskim boksie, którą chciałbym zobaczyć. W tej walce są emocje. Oni obaj są w takim miejscu, że ten, który przegra, może się pakować, wygrana natomiast winduje dwa poziomy wyżej - mówi o pojedynku Artura Szpilki (21-3, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO) Andrzej Wawrzyk.
WBSS: MASTERNAK I DORTICOS W LIMICIE

Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) i Yunier Dorticos (22-1, 21 KO) osiągnęli wymagany limit kategorii cruiser, wynoszący 200 funtów, czyli 90,7 kilograma. Pięściarze spotkają się w sobotnią noc w ćwierćfinale turnieju World Boxing Super Series.


ROCZNICA - 'PEŁNOLETNIA' WALKA TYSONA Z GOŁOTĄ

18 lat temu na przedmieściach Detroit doszło do wydarzeń, po raz kolejny zwracających uwagę bokserskiego świata na dwóch pięściarzy, w których karierach nie brakowało dramatycznych i kontrowersyjnych momentów. Wystarczy wymienić nazwiska głównych bohaterów, aby zrozumieć dlaczego ich spotkanie w ringu elektryzowało wówczas miliony ludzi - byli to Mike Tyson i Andrzej Gołota!
WIDEO: ZABAWY 'MASTERA' PRZED WALKĄ Z DORTICOSEM

Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) wciąż się rozwija jako zawodnik i próbuje nowych bodźców na treningach. Oto jedna z nowych zabawek 'Mastera'. Czy wyjdzie mu to na dobre? Dziś w nocy bardzo trudna walka z byłym mistrzem świata, słynącym z nokautującego uderzenia Yunierem Dorticosem (22-1, 21 KO).


MASTERNAK vs DORTICOS: KLUCZE DO WYGRANEJ 'MASTERA'

Mateusz Masternak (41-4, 28 KO) jest przez bukmacherów stawiany na straconej pozycji przed ćwierćfinałem turnieju WBSS z Yunierem Dorticosem (22-1, 21 KO). Kubańczyk to na pewno pięściarz z najwyższej światowej półki, ale nasz 'Master' również sroce spod ogona nie wypadł. Oto, co powinien zrobić, by to jego ręka została uniesiona w górę.NA ŻYWO: MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W LIBIĄŻU

Zapraszamy na międzynarodowy turniej w Libiążu, gdzie dopiero niedawno zawiązała się Akademia Boksu, a dzięki dużemu zaangażowaniu organizatorów okazało się, że jest ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży w uprawianiu tej formy aktywności fizycznej, która wiąże się z naprawdę ciężkim treningiem, ale jak widać to nie zraża młodych, a także starszych do odwiedzania sal treningowych, czego efektem są właśnie te zawody. Rozpiska walk w rozwinięciu.