ARUM O CRAWFORD vs SPENCE: MOŻEMY TO DOGRAĆ W CIĄGU 3 GODZIN

Po ostatnim efektownym zwycięstwie Terence'a Crawforda (34-0, 25 KO) nad Jose Benavidezem kibice jeszcze głośniej zaczęli się domagać pojedynku pięściarza o pseudonimie "Bud" z mistrzem świata federacji IBF Errolem Spencem Jr (24-0, 21 KO). Promotor Bob Arum twierdzi, że przy odrobinie dobrej woli można by było tę walkę zakontraktować bardzo szybko.

Problemem wydaje się być jednak telewizja. Jak wiadomo, Crawford toczy swoje walki na antenie ESPN, zaś Spence jest związany z projektem Premier Boxing Champions i zazwyczaj jego walki są transmitowane przez telewizję Showtime. Mimo to szef grupy Top Rank twierdzi, że zorganizowanie hitowego pojedynku w przyszłym roku jest jak najbardziej realne.

- Jeśli chodzi o mnie, zawsze chcę zestawiać ze sobą najlepszych zawodników tak szybko, jak to tylko możliwe. Obecnie najlepszą walką, jaką można zorganizować w wadze lekkiej jest starcie Łomaczenki z Garcią, więc jeżeli ten pierwszy tylko pokona Pedrazę, to będziemy się starali do tego pojedynku doprowadzić. Nie ma też powodu, by nie doszło do starcia Terence'a ze Spencem, ale do tanga trzeba dwojga. Ja naprawdę chcę tej walki i nie mam zamiaru grać w żadne gierki. Jeśli oni również chcą takiego pojedynku, to możemy go dograć w ciągu trzech godzin - obwieścił Arum.

W kuluarach mówi się, że zanim Spence ewentualnie przystąpi do negocjowania walki z Crawfordem, 22 grudnia spotka się w ringu z Yordenisem Ugasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 18-10-2018 22:07:12 
Wolałbym najpierw żeby ktoś podjął Shawna Portera. Zarówno Crawford jak i Spence Jr mieliby problemy z jego fizycznością. Jeśli ode mnie by to zależało to Crawforda zobaczyłbym z Thurmanem a Spenca właśnie z Porterem
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-10-2018 23:14:37 
Porter jest świetny, ale jezeli chodzi o fizycznosc to watpie zeby Spence mial problemy, a jezeli chodzi o wyszkolenie to Crawford jest lvl wyzej. tak czy owak swietne zestawienia - czy do nich dojdzie ? watpie ale oby
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 19-10-2018 09:52:40 
Autor komentarza: TheShadowOne Data: 18-10-2018 22:07:12
Wolałbym najpierw żeby ktoś podjął Shawna Portera. Zarówno Crawford jak i Spence Jr mieliby problemy z jego fizycznością.

*
*
*

Spence miałby problemy z fizycznością Portera? Przecież Spence to ogromny półśredni, jak stanął przy dużym półśrednim Brooku to widać było różnicę na korzyść Spenca. Errol z powodzeniem sparuje np. z junior średnim Charlo. Portera by łatwo stłamsił. Crawfrod z całym jego geniuszem również będzie miał ciężko i dla mnie to walka z serii 50/50, a Terrence musiałby się wznieść na swoje wyżyny, bo fizycznie bardzo będzie odstawał od Spenca, a i półśrednia to jego fizyczny peak i waga, która jak pokazała ostatnia walka nie do końca mu już tak pasuje jak 140 lbs.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 19-10-2018 12:18:28 
Na Spence nie ma kozaka w pół średniej, Crawford za słaby fizycznie, Porter za słabe umiejętności a Thurmana w ogóle nie liczę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.