TONY BELLEW: JESTEM INNY NIŻ WCZEŚNIEJSI RYWALE USYKA

Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) powtarza na okrągło te same regułki, zapewniając przy tym, że nie obawia się Aleksandra Usyka (15-0, 11 KO) i że pozbawi Ukraińca każdego z czterech pasów mistrzowskich kategorii junior ciężkiej. Pojedynek odbędzie się 10 listopada w Manchesterze.

- Jestem jedynym facetem, któremu on może spojrzeć w oczy i nie zobaczy w ogóle strachu. Nie okażę mu w ringu respektu, bo po prostu się go nie obawiam. Wierzę w stu procentach, że go pokonam. Inni jego rywale nie byli do końca o tym przekonani. Ja, w przeciwieństwie do przeciwników Usyka z przeszłości, jestem przekonany, że zwyciężę. Mam przecież więcej nokautów w rekordzie niż on w ogóle walk - mówi dawny champion WBC w tym limicie. Anglik jednak zawakował pas i przeniósł się na jakiś czas do wagi ciężkiej na dwie, wygrane zresztą walki, z Davidem Haye'em.

- Usyk był mistrzem świata i olimpijskim, jako zawodowiec został bezdyskusyjnym mistrzem, ale wciąż nie zaznał jeszcze pewnych rzeczy i coś musi jeszcze udowodnić. Po pierwszej rundzie ze mną zazna czegoś nowego i zobaczymy, jak wtedy sobie poradzi. Czy on padł kiedyś na matę, powstał i przezwyciężył kryzys? Czy poradził sobie z bardzo poważnym rozcięciem? Czy przegrywał na punkty i wrócił do gry, odwracając losy potyczki? Tak się stało w walce z Mairisem Briedisem, bo po czterech rundach przegrywał u mnie dwa do czterech, ale tylko dlatego, że Briedis spuchł i spuścił z tonu. A ja biję mocniej od innych w tym limicie. Wierzę, że rozłożę Usyka - dodał Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-10-2018 16:43:48 
Usyk najpierw musi dać się dobrze trafić żeby się przewrócić czy radzić sobie z kontuzją. Niebywałe jak Bellew zaczął wierzyć w swoje możliwości po wygranych z Hayem który rozsypywał się jak chata w Afganistanie.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 15-10-2018 16:57:56 
Krowa która dużo ryczy...
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-10-2018 17:31:57 
Walka ciekawa..Usyk wyrażnym faworytem ale Bellew ma za sobą juz walki z cięższymi rywalami a tym samym doświadczenie w cięzkiej..Usyk w cięzkiej będzie dobry ale mimo wszystko to coś nowego..65/35 dla Usyka na punkty..
 Autor komentarza: ceglany
Data: 15-10-2018 18:00:58 
@lukaszenko, będą bić sie cruser.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 15-10-2018 18:33:27 
Piekny Edie zapewne pragnie tych 4-rech pasów i zgaduję, że jeśli Bellew dotrwa do końca stojąc na własnych nogach to wygra. A przecież Tony to twardziel więc zapewne wytrwa.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 15-10-2018 20:30:18 
Bellew miał farta z Masternakiem na przykład , fakt samym fartem nie wygrywa się walk Makau leżał wstał i skończył Nigeryjczyka to ta walka dała mu dużo pewności siebie 2 walki z Hayem 37 letni wtedy to trzeba mieć dystans gdyby to był 2011 czy 2012 z formy z Chisorą zmiótł by Bellew 3,5 roku przerwy kontuzje bumami Gajger i ten wcześniejszy na powrót złożyło się Bellew 2 razy wygrał z Heyem.

Z Usykiem będzie inaczej Ukrainiec jest w prime wyczyścił całą Cruser doskonalą technika praca nóg fakt nie ma ciosu panczera ale szybkoscią mobilnością załatwi Bellew tak widzę
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-10-2018 20:48:30 
Usyk pacankami i dystansem będzie próbował wygrać walkę.
Bellew ma na pewno jaja aby ryzykować i skracać dystans.
Pytanie czy będzie w stanie złapać Usyka.
Tylko Baterbijew miał sposób na Usyka na amatorce, ale i tak przegrał.
Tyle że Bellew nie ma takiego ciosu i umiejętności
 Autor komentarza: marcinm
Data: 15-10-2018 20:57:06 
Bellew jest przereklamowany, jego najlepsza walka to równa walka z Masternakiem, który w wywiadach sam sobie nie daje szans z Usykiem (moze nie doslownie, ale jego wypowiedzi tak mozna zrozumiec). Poza Masterem jego skalpy to: calkowicie rozsypany Haye (w pierwszej walce stawialem na niego nie majac wiedzy, ze to kaleka) i Makabu, którego jedynym sukcesem bylo zastopowanie malego Mchunu - do czasu przerwania Makabu przegrywal ta walke z tego co pamietam. BJ Flores to pozer, Clevelry, z ktorym walki byly bliskie to waciak, ktory nie potrafil posadzic Fonfary a ladowal w niego jak w worek. LHW Stevenson go zgasil jak peta. Mit Bellew opiera sie na pokonaniu solidnego Mastera, KO na prymitywnym Makabu i dwóch walkach z kaleką. Usyk go zje, mysle ze go zastopuje w drugiej fazie pojedynku - nie po spektakularnym KO ale TKO lub poddanie
 Autor komentarza: StaryWyjadacz
Data: 15-10-2018 21:31:43 
Strasznie napompował ten balon Hearns. Myślę, że Usyk go wypunktuje jak Gassieva, pewnie nie będzie nim wycierał podłogi jak Stevenson, ale nie też sądzę żeby obraz pojedynku był zbliżony chociażby do w miarę wyrównanej walki Usyk-Briedis. Raczej nie zanosi się na ekscytujący pojedynek.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 16-10-2018 00:11:40 
Autor komentarza: lukaszenko

Jakie on ma doświadczenie w ciężkiej, z kim? Większość kariery walczył w pół ciężkiej obijając często kolesi o głowę niższych. Jedyny konkretny i duży w miarę jego przeciwnik to był "Master".
Skąd te herezje że on ma większe dosw. w walce z dużymi niż Usyk? To Usyk zdobył złoto olimpijskie w wadze ciężkiej i później na turniejach walczył tez z większymi bokserami.
Ciekawe czy Bellew pokonał by Hucka...mam wątpliwości.
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-10-2018 10:10:01 
up

Pisząc o doświadczeniu w ciężkiej chodziło mu pewnie o obicie kaleki Haye-a który w dodatku jest małym ciężkim . Bellew to ta sam półka co Włodarczyk i Masternak choć z tym drugim nie widział bym w Bomberze wyraźnego faworyta . Jeszcze 3 tyg i bańka pryśnie , Usyk dopełni formalności i skończy się promowanie na siłę przeciętnego cruisera jako czołówkę HW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-10-2018 16:45:49 
ceglany
Jesli tak to szanse Usyka jeszcze wieksze..
 Autor komentarza: adambw
Data: 16-10-2018 19:22:04 
Jak to mowil nasz mistrz Jerzy Kulej-nie ma ludzi slabych ,sa tylko zle trafieni...nigdy nie trac wiary jesli nie masz juz sily aby oddac to ugryz...wiara czyni cuda a w boksie pewnosc siebie to polowa sukcesu...
 Autor komentarza: MODM
Data: 16-10-2018 20:07:49 
adambw

Co to za bełkot i co ma wspólnego z walką Usyk - Bellew ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.