FINAŁ ROZGRYWEK MIĘDZYNARODOWEGO GRAND PRIX

Redakcja, Informacja własna

2018-10-15

Zapraszamy na podsumowanie tegorocznego, czwartego już sezonu rozgrywek Międzynarodowego Grand Prix Małopolski, na który zjeżdżały ekipy z różnych zakątków, aby weryfikować umiejętności i myśl szkoleniową na tej regionalnej, cenionej nie tylko w kraju imprezie. Transmisja na żywo z tego wydarzenia z komentarzem z mobilnego studia w Myślenicach - w których juz moglismy ogladać zmagania pięściarzy i nie tylko TUTAJ >>> od godziny 11:40. Zapraszamy.

Jak były 'boksy' w Myslenicach to działo się dużo, co mozna zobaczyć na poniższej, krótkiej relacji, a atrakcji i tym razem nie zabraknie: bieg dla dzieci i zawody Sumo, a dla dorosłych bieg na 10 kilometrów. Po wszystkich atrakcjach i wysiłkach grochówka od strażaków, regionalne wyroby Pań z Koła Gospodyń Wiejskich. Dziećmi zajmą sie wykfalifikowani Animatorzy.... Zapraszamy na bardzo klimatyczny dzień z atrakcjami.

Lista zawodników zakwalifikowanych do finałowego cyklu MGPM będzie ogłaszana na stronie Małopolskiego Związku Bokserskiego www.mzb.org.pl, a gdzie były rozgrywane, mozna prześledzić w naszym Kalendarzu Kibica 2018 >>>

Międzynarodowe Grand Prix Małopolski - wielki finał w Myślenicach